کد خبر : 1806078 | 02 بهمن 1400 ساعت 22:55 | 7,221 بازدید | 0 دیدگاه

ساوتهمپتون ۱-۱ سیتی؛ ترمز تیم پپ کشیده شد

دو تیم ساوتهمپتون و منچسترسیتی در یک بازی فوق العاده جذاب به تساوی 1-1 رسیدند.

به گزارش "ورزش سه"، صدرنشین رقابت های لیگ برتر انگلیس یعنی منچسترسیتی امروز از سری مسابقات هفته بیست و سوم لیگ جزیره مهمان ساوتهمپتون بود که در پایان این بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید.

 

این تیم میزبان بود که شروع بهتری داشت و توانست در دقیقه 7 به گل اول دست پیدا کند. ضربه بیرون پا و فوق العاده واکرپیترز به گوشه دروازه ادرسون رفت تا نتیجه 1-0 شود.

 

 

 

 

بعد از دریافت گل، منچسترسیتی توپ و میدان را در اختیار گرفت و در دقیقه 35 می توانست توسط رحیم استرلینگ به گل تساوی دست پیدا کند اما ضربه این ستاره انگلیسی با اختلاف کمی از بالای دروازه ساوتهمپتون به بیرون رفت.

 

در دقیقه  39 رحیم استرلینگ به شکلی باورنکردنی یک فرصت فوق العاده گلزنی را از دست داد. جایی که در یک قدمی دروازه ضربه او توسط فریزر فورستر مهار شد.

 

 

 

 

در ادامه نیمه اول نیز حملات منچسترسیتی برای به ثمر رساندن گل تساوی بی‌نتیجه ماند تا بازی در پایان 45 دقیقه ابتدایی با همان یک گل به سود ساوتهمپتون خاتمه پیدا کند.

 

در همان اوایل نیمه دوم ساوتهمپتون تا آستانه به ثمر رساندن گل دوم نیز پیش رفت اما ضربه سر بدنارک با واکنش فوق العاده ادرسون همراه شد. چند دقیقه بعد رودری می توانست برای منچستر سیتی گلزنی کند اما ضربه این بازیکن هم توسط فورستر به کرنر فرستاده شد.

 

در دقیقه 54 ساوتهمپتون یک موقعیت فوق‌العاده گلزنی را از دست داد. جایی که ابتدا ضربه آرماندو بورخا به تیر دروازه منچسترسیتی برخورد کرد و پس از آن شوت والی بدنارک نیز به بیرون رفت.

 

 

 

 

در دقیقه 59 این بار رودری بود که می توانست گل تساوی منچسترسیتی را به ثمر برساند اما شوت فوق العاده این بازیکن با اختلافی بسیار کم از بالای دروازه ساوتهمپتون به بیرون رفت.

 

در دقیقه 65 منچسترسیتی بالاخره توانست گل تساوی را به ثمر برساند. ارسال کوین دی بروین به روی دروازه با ضربه سر تمام کننده آیمریک لاپورت همراه شد تا نتیجه 1-1 شود.

 

 

 

 

در دقیقه 70 یک خطر بزرگ از بیخ گوش ساوتهمپتون عبور کرد. جایی که ضربه فوق العاده تماشایی کوین دی بروین به تیر دروازه این تیم برخورد کرد.

 

در دقیقه 71 باز هم منچستر سیتی می توانست گل دوم را هم به ثمر برساند اما ضربه گابریل ژسوس که به جای رحیم استرلینگ به زمین آمده بود به تیر دروازه برخورد کرد.

 

در ادامه نیز منچسترسیتی هرچه زد به در بسته خورد تا بازی با همان نتیجه 1-1 به پایان برسد و بالاخره ترمز تیم پپ گواردیولا کشیده شود.

دیدگاهها