کد خبر : 1806234 | 03 بهمن 1400 ساعت 17:58 | 15,012 بازدید | 2 دیدگاه

باستین شواین اشتایگر:

فعلا تمایلی به بازگشت به بایرن مونیخ ندارم

باستین شواین اشتایگر، هافبک سابق بایرن مونیخ فعلا تمایلی به بازگشت به این باشگاه و عرصه فوتبال ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، در سال های اخیر برخی بازیکنان سابق و پرافتخار باشگاه بایرن مونیخ از جمله اولیور کان و حسن صالح حمیدزیچ در بدنه مدیریتی این باشگاه مشغول به فعالیت شده اند و اخباری در مورد احتمال بازگشت باستین شواین اشتایگر به این باشگاه نیز منتشر شده است. اما شواینی مدعی شد فعلا علاقه ای به بازگشت به فوتبال ندارد و البته معلوم نیست که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 

باستین شواین اشتایگر گفت: "به عنوان یک بازیکن دوست داشتم زیر نظر جولیان ناگلزمین کار کنم و او تاثیر بسیار خوبی روی من می گذاشت. ناگلزمان در گذشته و در لایپزیش توانایی خود را نشان داده و من فکر می‌کنم او در بایرن دوران حرفه‌ای فوق العاده ای خواهد داشت. سبک بازی تیم ناگلزمان هجومی است، اما تیم های او در حمله کردن افراط نمی کنند.

 

 

او به بازیکنانش در دفاع اعتماد دارد و می تواند باعث پیشرفت بازیکنان تحت هدایت خود شود. ناگلزمان در مورد لروی سانه این موضوع را ثابت کرد و من امیدوارم او در بایرن مونیخ نیز باعث پیشرفت چند بازیکن جوان بشود. زیرا در اختیار داشتن بازیکنانی با DNA بایرن مونیخ در ترکیب برای آینده بسیار مهم است.

 

بازگشت احتمالی به بایرن مونیخ؟ شاید کمی دیرتر و این کار در حال حاضر برای من جذاب نیست. از زندگی ام بسیار راضی هستم. البته فوتبال و بازی های بایرن مونیخ را از نزدیک دنبال می کنم و شما هرگز نباید بگویید هرگز. در حال حاضر تصور نمی کنم که دوباره به عرصه فوتبال بازگردم، اما این روزها همه چیز می تواند به سرعت تغییر کند."

دیدگاهها