کد خبر : 1806552 | 05 بهمن 1400 ساعت 08:38 | 1,642 بازدید | 0 دیدگاه

رئیس فدراسیون جهانی والیبال:

گراسا: باید به شفافیت اصول حقوقی اعتماد کنیم

رئیس فدراسیون جهانی والیبال می‌گوید که فدراسیون جهانی باید از اصول درست پیروی کند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، کمیسیون حقوقی فدراسیون جهانی والیبال روز گذشته (دوشنبه) از طریق ویدئو کنفرانس تشکیل جلسه داد تا در مورد آخرین موضوعات حقوقی FIVB بحث کند. این جلسه با ادای احترام به دبیر قبلی کمیسیون آقای سیون واساوان ساموئل، که در پایان سال ۲۰۲۰ درگذشت آغاز شد.

 

در این جلسه آری گراسا به عنوان رئیس فدراسیون جهانی والیبال حضور داشت تا به صحبت های این کمیسیون گوش دهد. در این جلسه تعدادی از موضوعات مهم از جمله به روز رسانی فدراسیون جهانی،  اصلاحات و اجرای مقررات مختلف FIVB مطرح شد.

 

رئیس فدراسیون جهانی والیبال در این جلسه گفت: بسیار مهم است که همه چیز را به روش درست انجام دهیم. ما باید از اصول حکمرانی درست و صحیح پیروی کنیم و اطمینان حاصل کنیم که امور حقوقی ما به شیوه ای حرفه ای و شفاف انجام می شود.

 

این اولویت اصلی ما خواهد بود و ما روی شما (کمیسیون حقوقی FIVB) حساب می کنیم که به ما کمک می کنید تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین شیوه های قانونی در کار روزمره ما اجرا می شود.

 

جلسات کمیسیون فدراسیون جهانی والیبال این هفته با کمیسیون ورزشکاران در روز چهارشنبه و کمیسیون داوری در روز جمعه ادامه خواهد داشت.

 

پیش از این در اردیبهشت ماه امسال رئیس فدراسیون جهانی والیبال در آستانه لیگ ملت های ۲۰۲۱ به پولشویی متهم شد. این اتهام به گونه ای بود که پلیس در ریودوژانیرو خانه آری گراسا را مورد بازرسی قرار داد. طبق گفته های دادستانی، آری گراسا مظنون به  پولشویی و ایجاد قراردادهای ساختگی است. گفته می شود او از پول فدراسیون والیبال برزیل سوء استفاده کرده است.

دیدگاهها