کد خبر : 1806629 | 05 بهمن 1400 ساعت 15:00 | 43,581 بازدید | 4 دیدگاه

ماجرای خداحافظی مهاجم اسبق پرسپولیس و اقدام گل‌گهر

مهاجم گل گهر مدعی است اتفاقاتی که در مسیر مصدومیتش شکل گرفته بود، او را تا یکقدمی تصمیم برای پایان فوتبال پیش برده بود اما ...

به گزارش "ورزش سه"، در دقایق پایانی نیمه اول دیدار گل گهر برابر پرسپولیس، یونس شاکری مهاجم گل گهر دچار مصدومیتی شدیدی شد.  هنگامی که توپ از سمت راست روی دروازه پرسپولیس ارسال شد و شاکری به هدف گلزنی به هوا پرید و در حال فرود روی یک پا و حفظ تعادل اش بود که  از ناحیه رباط صلیبی مصدوم و خانه‌نشین شد. در حالی که 3 ماه از این ماجرا می‌گذرد حالا مدیران گل گهر سیرجان به توجه به اینکه قرارداد شاکری در پایان فصل با این باشگاه به پایان خواهد رسید آنها به مهاجم خود اعلام کردند قرارداد وی را یک سال دیگر تمدید خواهند کرد.

 

در همین خصوص خبرنگار ما گفتگوی با این مهاجم نیشابوری داشته است؛ شاکری در خصوص آخرین وضعیت خود گفت: من در شرایط خوبی حضور داشتم در 4 بازی که برای گل گهر کردم موفق به دادن 2 پاس گل و زدن یک گل شدم. این فصل می‌شد برای من رویایی باشد. ولی به هرحال فوتبال است و اتفاقات غیرقابل پیش بینی. من در تلاش بودم تا با گلزنی برابر پرسپولیس به روند خوب خود ادامه دهم اما مصدوم شدم و این اتفاق بدترین چیزی است که می‌تواند برای یک فوتبالیست رخ دهد. خدا را شکر اکنون بهترم و امیدوارم هر چه زودتر بتوانم به میادین باز گردم.

 

وی در مورد رفتار باشگاه گل گهر و تمدید قرارداد او اینطور می‌گوید: باشگاه گل گهر در این مدت برای من سنگ تمام گذاشت آنها تمام هزینه های درمان مرا پرداخت کردند و از من حمایت کردند. پیشنهاد تمدید قرارداد که  دیگر اوج محبت آنها نسبت به من بود و با این موضوع نشان دادند چقدر حرفه ای هستند. این اقدام باشگاه به نظر من یک فرهنگ سازی در فوتبال ما باشد آن هم در شرایطی که من حضور دارم و یک باشگاه قرارداد این بازیکنان را تمدید می‌کند. به هر حال برای هر فوتبالیستی دور بودن از میادین و مصدومیت سخت است من در روزهای نخست مصدومیتم در شرایط خوبی نبودم کار تا جایی پیش رفت که من حتی به خداحافظی از فوتبال نیز فکر کردم. اما حمایتی که از من شد به من انگیزه داد و با مرور زمان بهتر شدم. همین جا باید از مدیران باشگاه و شخص امیر قلعه نویی و بازیکنان تشکر کنم که از من حمایت کردند و مرا تنها نگذاشتند. اکنون انگیزه های فراوانی دارم امیدوار هستم هر چه زودتر به میادین باز گردم و زحمات باشگاه، کادر فنی و بازیکنان و از همه مهم تر محبت هواداران را جبران کنم.

 

شاکری در خصوص رای کمیته انضباطی در مورد مهاجم گابنی این تیم نیز گفت: ما در مسیر خوبی قرار داشتیم و تیم نتایج خوبی را کسب کرد اما به یک باره این رای همه چیز را بهم ریخت و تمرکز تیم را برهم  زد. امیدوارم کمیته استیناف حق را به حقدار برساند. این 7 امتیازی که از ما گرفتن ظلم در حق گل گهر و هواداران ما بود. اگر امتیازات ما که حق ماست را به ما بدهند شک نکنید گل گهر یکی از مدعیان خواهد بود و می‌توانیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم.

دیدگاهها