کد خبر : 1806641 | 05 بهمن 1400 ساعت 16:05 | 28,010 بازدید | 17 دیدگاه

فیزیوتراپی به جای جراحی

تصمیم نهایی فاتی؛ ضد حال به پزشکان بارسا

آنسو فاتی در نهایت تصمیم گرفت پای مصدوم خود را به دست جراحان نسپارد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا پنجشنبه شب گذشته در مرحله یک هشتم کوپا دل ری به مصاف اتلتیک بیلبائو رفت و با نتیجه 2-3 شکست خورد تا از گردونه این رقابت‌ها حذف شود.

آنسو فاتی تنها حدود نیم ساعت در زمین دوام آورد و پس از آن به دلیل احساس دردی که داشت درخواست تعویض کرد تا با چشمانی اشک‌بار و ناراحت از میدان خارج شود. این موضوع باعث نگرانی بسیاری از هواداران بارسا شد.

 

 

 

 

پزشکان پیش از این هشدار داده بودند که او باید بسیار مراقب مصدومیتی که به آن دچار شده بود باشد و توصیه کرده بودند که در ترکیب اصلی قرار نگیرد اما حتی عمل کردن به این توصیه هم فایده نداشت.

جمعه شب مصدومیت او از ناحیه رباط پای چپ تایید شد و در خوشبینانه ترین حالت و با فیزیوتراپی او 8 هفته بعد می تواند به میادین برگردد اما تیم پزشکی بارسلونا معتقد است که جراحی برای فاتی بهترین گزینه است. 

 

 

 

 

پزشکان معتقد بودند که فاتی باید رباط خود را جراحی کند و در این صورت ریسک مصدومیت مجدد از این ناحیه کاهش پیدا می کرد. جراحی یعنی دوری 4 تا 6 ماه برای فاتی و آنها دیروز نهایت تلاش خود را  کردند تا در ملاقات با این بازیکن و پدرش، او را متقاعد به جراحی کنند ولی ساعتی پیش رسانه های اسپانیا خبر از تصمیم نهایی فاتی مبنی بر عدم جراحی دادند.

فاتی قصد دارد با فیزیوتراپی مصدومیت خود را درمان کند و به این ترتیب اگر همه چیز خوب پیش برود، 6 تا 8 هفته بعد می تواند به میادین برگردد.

 

دیدگاهها