کد خبر : 1806713 | 06 بهمن 1400 ساعت 00:21 | 24,159 بازدید | 18 دیدگاه

ترابی و 180 دقیقه برای دزدیدن قلب‌ها (عکس)

مهدی ترابی با فرم فوق‌العاده وارد اردوی تیم ملی شده و در انتظار اعتماد دراگان اسکوچیچ است.

به گزارش "ورزش سه"، بازگشت ترابی به اوج، مترادف بوده با نمایش‌های جذاب پرسپولیس و البته حضور جدی این تیم در جمع مدعیان، حتی در فصلی که یحیی با جدایی ستاره‌ها دست و پنجه نرم کرده و تیمش از نظر تاکتیکی مشکلاتی غیرقابل کتمان داشته. او در دو بازی اخیر قرمزها مقابل ذوب آهن و فولاد، بهترین بازیکن تیمش بود و موفق شد تقریبا روی همه گل‌ها اثر بگذارد و بار اصلی تیم را روی دوش بکشد.

 

باوجود این نمایش‌های درخشان که ترابی در یک سال اخیر، تقریبا همیشه ارائه کرده، او جایگاه ثابتی در تیم ملی ندارد. سهم ستاره پرسپولیس از شش بازی نخست تیم ملی در مقدماتی جام جهانی، حضور 17 دقیقه‌ای در بازی رفت مقابل سوریه بوده و این در حالی است که در سایر دیدارها، شاید جای خالی بازیکنی با مشخصات مهدی ترابی هم دیده شده و غیبت او، علامت سوالی است که اسکوچیچ باید به آن پاسخ بدهد.

 

 

 

 

اما فارغ از آنچه تا حالا گذشته، تیم ملی در مقطع کنونی که بازیکنان کرونایی پرشماری دارد و اکثر لژیونرهایش با خستگی به تهران رسیده و نرسیده‌اند، می‌تواند مهدی ترابی را در ترکیب خود داشته باشد. او در پست هافبک چپ و راست، جزو بازیکنان شاخص فوتبال ایران و چه بسا بهترین بازیکن لیگ برتر است و شاید اگر یک فرصت مطلوب در تیم ملی داشته باشد، این جایگاه را از ستاره‌های پرشمار خط هافبک تیم ملی هم برباید.

دیدگاهها