کد خبر : 1806958 | 07 بهمن 1400 ساعت 11:04 | 26,857 بازدید | 33 دیدگاه

با اعلام باشگاه زنیت؛

تست سردار آزمون دوباره مثبت شد!

باشگاه زنیت به درخواست فدراسیون برای حضور سردار آزمون، خبر از مثبت شدن تست دوباره این بازیکن داده است.

به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون در شرایطی که به‌همراه تیمش در اردوی آماده‌سازی نیم فصل در امارات به سر می‌برد، نتوانسته شرایط همراهی تیم ملی را به‌دست بیاورد.

 

آزمون که به‌تازگی قرارداد خود با باشگاه بایر‌لورکوزن آلمان را به امضا رسانده و از فصل آتی راهی بوند‌س‌لیگا خواهد شد، یکی از مهره‌های تأثیرگذار تیم ملی در مسیر حضور در جام‌جهانی قطر محسوب می‌شده که انتظار می‌رفت برابر عراق نیز بتواند در صعود زودهنگام شاگردان دراگان اسکوچیچ نقش‌آفرینی کند.

 

او اما با مثبت‌شدن تست کرونایش راهی قرنطینه شد تا از همراهی تیم ملی برای این جدال دور شود. تست دوم این بازیکن هم مثبت اعلام شد تا شرایط برای خط حمله تیم ملی سخت‌تر شود. در ادامه اما اعلام شد نتیجه تست سوم سردار آزمون منفی شده تا امیدواری برای حضور این بازیکن در اردوی تیم ملی افزایش یابد. اما اعلام شد که باشگاه زنیت که بابت عقد قرارداد مهاجم ایرانی‌اش با لورکوزن به‌عنوان بازیکن آزاد عصبانی‌ است، مجوز خروج از قرنطینه را به وی نداده و در پاسخ به درخواست فدراسیون فوتبال ایران مدعی شده که آزمون با مصدومیت جزیی مواجه است.

 

فدراسیون ایران با توجه به رسمی بودن جدال با عراق و قرار داشتن آن در تقویم فیفادی رایزنی دوباره و قاطعانه خود را برای حضور سردار آزمون در تیم ملی را دنبال کرد که اکنون با پاسخ عجیبی مواجه شده است؛ تست چهار و آخری که سردار آزمون داشته، مثبت است و او باید راهی قرنطینه شود.

 

باید دید فدراسیون فوتبال چه اقدامی در این زمینه خواهد دا و آیا برای بازی بعدی تیم ملی و مقابل امارات قادر به در اختیار گرفتن سردار آزمون از باشگاه زنیت روسیه خواهند شد یا خیر.

 

تیم ملی ایران امروز در استادیوم آزادی میزبان عراق خواهد بود.

دیدگاهها