کد خبر : 1811467 | 30 بهمن 1400 ساعت 14:32 | 69.5K بازدید | 9 دیدگاه

خیلی پیگیری کردیم ولی گفتند شما مشمول این قانون نیستی

زنده‌روح: برای یزدانی و مرادمند آرزوی دیگری دارم

احمدرضا زنده‌روح می‌گوید با وجود اینکه با تعویق سربازی او به دلیل حضورش در مینی کمپ تیم ملی مخالفت شده اما آرزو می‌کند این اتفاق برای دو بازیکن استقلال رخ ندهد.

زنده‌روح: برای یزدانی و مرادمند آرزوی دیگری دارم

به گزارش "ورزش سه"، تیم فجرسپاسی شیراز روز گذشته در ورزشگاه حافظیه میزبان صنعت نفت آبادان بود که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

احمدرضا زنده‌روح با اشاره به تاثیر کیفیت چمن روی این دیدار در این باره گفت: بازی خوبی بود. با اینکه یکی از بازیکنان ما دیر اضافه شده اما با توجه زمانی که داشتیم به یک هماهنگی نسبی رسیده بودیم. زمین اصلا شرایط خوبی نداشت و شاید اگر شرایط زمین بهتر بود بازی بهتری می‌دیدیم. این بازی مساوی شد و امیدواریم بتوانیم در بازی های آینده نتیجه بهتری بگیریم.

او ضمن ابراز امیدواری نسبت به شرایط فجر در نیم فصل دوم عنوان کرد: این بازی نشان داد بچه هایی که به تیم اضافه شدند می‌توانند به ما کمک کنند. امیدواریم که در روزهای آینده به هماهنگی بیشتری برسیم تا بتوانیم نتایج بهتری بگیریم. امیدواریم این اتفاق بیفتد و بتوانیم نتایجی درخور شان شهر شیراز و تیم فجر بگیریم.

فجرسپاسی هفته آینده باید به مصاف صدرنشین لیگ برود و زنده‌روح در این خصوص بیان کرد: می‌دانیم که بازی سختی خواهیم داشت. استقلال همیشه استقلال است. آنها امسال هم شرایط خوبی دارند، صدرنشین جدول هستند، می‌دانند چطور بازی کنند، از بازی‌شان چه می‌خواهند و چطور باید نتیجه بگیرند. امیدواریم در روزهای آینده هم خوب ریکاوری کنیم و هم خوب تمرین کنیم تا بتوانیم در این بازی بسیار سخت عملکرد خوبی داشته باشیم و نتیجه قابل قبولی هم کسب کنیم.

او ادامه داد: وقتی تیمی ۱۸ هفته شکست نداشته و گلهای کمی هم خورده نشان می‌دهد که باثبات و باشخصیت است. ما امیدواریم بتوانیم مثل دیدار رفت بازی خوبی انجام بدهیم و نتیجه قابل قبولی هم بگیریم.

 

 

زنده‌روح که در ابتدای فصل برای گذراندن خدمت سربازی راهی تیم فجر شد در واکنش به حواشی پیش آمده برای سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند و در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به دعوتش به مینی کمپ تیم ملی تلاشی برای تعویق خدمت سربازی اش انجام داده بود عنوان کرد: هم خودم و هم باشگاه گل گهر خیلی پیگیری کردیم که اگر امکانش هست این اتفاق به تعویق بیفتد اما به نتیجه ای نرسید و مجبور شدم به خدمت سربازی بیایم. من برای مرادمند و یزدانی آرزو می‌کنم که این اتفاق برایشان در این موقعیتی که هستند نیفتد که مجبور شوند به سربازی بروند چون در بهترین سال فوتبالی‌شان هستند و می‌تواند اتفاقات خوبی برایشان رخ بدهد؛ همانطور که برای من می‌توانست اتفاق خوبی رخ بدهد و از لحاظ فوتبالی به من کمک شود و من هم در تیم ملی باشم. به هرحال آرزو می‌کنم برای آنها این اتفاق رخ ندهد.

او با انتقاد از عدم موافقت با به تعویق افتادن خدمت سربازی اش ادامه داد: بعضی جاها از طرف من حرف دیگری زدند اما من خارج از اینکه این دو بازیکن چه تیمی هستند من برایشان آرزو می‌کنم که در تیم‌شان ماندگار شوند و به خدمت سربازی نروند. فقط هم یک سوال داشتم که اگر برای شخص دیگری می‌تواند این اتفاق بیفتد، شاید برای من هم می‌توانست بیفتد. با چیزی که من شنیدم که بخاطر دعوت شدنشان به تیم ملی بوده، من هم شامل این مساله می‌شدم اما متاسفانه به من گفتند شما جزو این قانون نیستی و باید به خدمت بروی و ما هم آمدیم. در هر حال آرزو می‌کنم که هر چه خیر و صلاح‌شان است پیش بیاید.

 

 

هافبک تیم فجر در واکنش به این سوال که چرا دیر به سربازی رفت، پاسخ داد: من هم شرایطی داشتم که فکر می‌کردم نیاز است فوتبال بازی کنم تا اینکه بخواهم به خدمت سربازی بروم. قسمت بود که این اتفاق بیفتد. امیدوارم که بتوانم در سالهای بعد شرایط بهتری را تجربه کنم و شرایط خوبی را برای خودم رقم بزنم.

او در پایان در مورد اینکه آیا با شرایط فعلی باز هم پیگیری پیرامون این موضوع انجام داده است یا خیر، گفت: من الان در حال گذراندن خدمت هستم و فکر نمی‌کنم پیگیر شدن تاثیری داشته باشد و اتفاق خاصی رخ بدهد. فقط مجبوریم که خدمت را بگذرانیم. انشاالله به خیر و خوشی تمام شود و بتوانیم برای آینده‌مان تصمیم بگیریم.

دیدگاهها