کد خبر : 1811609 | 01 اسفند 1400 ساعت 10:48 | 283 بازدید | 0 دیدگاه

تایگر وودز همچنان مردد از حضور در رقابت های مسترز

تایگر وودز هیچ سرنخی درباره زمان بازگشت به تور PGA گلف ارائه نکرد اما گفت که در ماه آوریل در رقابت های مسترز خواهد بود تا در شام سنتی قبل از اولین رویداد اصلی سال شرکت کند.

تایگر وودز همچنان مردد از حضور در رقابت های مسترز

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از خبرگزاری تاس، تایگر وودز گلف باز آمریکایی پس از یک تصادف در ماه فوریه تمرینات خود را از سر گرفته است و حتی آماده رقابت است.  این گلف‌باز آمریکایی از ناحیه پای راست دچار چندین شکستگی شده و تحت عمل جراحی قرار گرفت.  خودرو این ورزشکار مشهور در حومه ساحلی لس آنجلس از کنترل خارج و سرنگون شد و خوش شانس بود که توانست از این حادثه جان سالم به در ببرد. این حادثه منجر به بستری شدن سه هفته ای وودز در بیمارستان شد، زمانی که او با احتمال قطع پای راست خود مواجه شد و به دنبال آن سه ماه در یک تخت بیمارستانی در خانه خود در فلوریدا جنوبی بستری شد.

تایگر وودز که از وی به عنوان یکی از اسطوره‌های ورزش گلف نام می‌برند پانزده عنوان قهرمانی جهان را در کارنامه دارد.

در حالی که وودز در اوایل این هفته گفت که راه درازی برای توانبخشی خود در پیش دارد و به همان سرعتی که می‌خواهد بهبود نمی‌یابد، از بازگشت خود به رقابت های مسترز نیز خبر داد. 

وودز قبل از اینکه اضافه کند که برای شام قهرمانان سنتی که امسال توسط هیدکی ماتسویامای ژاپنی برگزار خواهد شد، در باشگاه ملی گلف آگوستا خواهد بود، گفت:  من در این مراسم خواهم بود. این یک شام عالی خواهد بود. من نمی دانم چه نوع سوشی قرار است بخوریم.

تایگر وودز ادامه داد: هنوز احساس می‌کنم می توانم رقابت کنم ولی جواب قطعی نمی توانم بگویم. فعلا باید بگویم که در مراسم شام سنتی قبل از اولین رویداد اصلی شام خواهم بود. شاید آماده شدم و بتوانم در چندین رقابت نیز حضور داشته باشم. فعلا هیچ حرفی نمی توانم بزنم.

وودز یکی از برجسته‌ترین کامبک‌ها را در ورزش حرفه‌ای رقم زد  زمانی که در سن ۴۳ سالگی  پس از تحمل سال‌ها جراحی و مشکلات شخصی در مسابقات مسترز در سال ۲۰۱۹ قهرمان شد.

دیدگاهها