کد خبر : 1815063 | 21 اسفند 1400 ساعت 22:54 | 45.9K بازدید | 25 دیدگاه

یونایتد 3 - 2 تاتنهام؛ مگوایر حریف رونالدو نشد!

منچستریونایتد با درخشش و هت‌تریک کریستیانو رونالدو موفق به برتری مقابل تاتنهام شد.

یونایتد 3 - 2 تاتنهام؛ مگوایر حریف رونالدو نشد!

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که یونایتد گل‌های عجیبی در استادیوم اولدترافورد دریافت می‌کرد، کریستیانو رونالدو عملکرد فوق العاده‌ای داشته و با سه گل رونالدو موفق شد 2-3 از سد اسپرز عبور کند.

منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 11 و بعد از یکی دو حمله به گل اول دست یافت. کریستیانو رونالدو پشت محوطه جریمه تاتنهام صاحب موقعیت شده و با ضربه‌ای فوق العاده و غیرقابل مهار موفق به باز کردن دروازه اسپرز شد.

1698121
1698120

دقایقی بعد و روی حرکت سون هیونگ مین بود که رودریگو بنتانکور در دهانه دروازه فاصله‌ای تا زدن گل اول تاتنهام نداشت، اما ضربه سر او روی خط دروازه توسط دیگو دالوت بازگردانده شد.

اما در دقیقه 32 تاتنهام به گل تساوی دست یافت. ارسال دژان کولوسفسکی به دست الکس تلس برخورد کرد تا اسپرز صاحب یک ضربه پنالتی شود. هری کین پشت توپ قرار گرفت و علی‌رغم تشخیص درست داوید دخیا موفق به گلزنی شد.

1698109

اما درخشش رونالدو ادامه یافت و او دقایقی بعد موفق شد گل دوم یونایتد را نیز به ثمر برساند. ارسال زمینی و دقیق جیدون سانچو در دهانه دروازه به کریستیانو رونالدو رسید و ستاره پرتغالی با ضربه‌ای دقیق و محکم هوگو لوریس را مغلوب کرد. در ادامه نیمه نخست اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و یونایتد با برتری 1-2 راهی رختکن شد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد و بعد از گذشت دقایقی این تاتنهام بود که در محوطه جریمه یونایتد صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه زمینی سون هیونگ مین دقیق نبود و با اختلاف کمی از کنار دروازه داوید دخیا به بیرون رفت.

اما در حالی‌که جریان مسابقه آرام دنبال می‌شد، این تاتنهام بود که به گل تساوی در دقیقه 72 دست یافت. ارسال سرخی رگیلون از سمت چپ با اشتباه هری مگوایر و گل به خودی این مدافع انگلیسی همراه شد تا به‌راحتی دروازه یونایتد باز شود.

1698122

اما دقایقی بعد باز هم رونالدو به داد یونایتد رسید. ارسال کرنر از سول الکس تلس با ضربه سر محکم و دقیق این ستاره پرتغالی همراه شد و رونالدو در دقیقه 78 یک بار دیگر موفق به باز کردن دروازه تاتنهام و هوگو لوریس شد.

در اوقات اضافی، سانچو یک فرصت خوب را در مقابل هوگو لوریس از دست داد تا در نهایت یونایتد 2-3 در این دیدار به پیروزی برسد.

دیدگاهها