کد خبر : 1816331 | 01 فروردين 1401 ساعت 21:32 | 93.7K بازدید | 12 دیدگاه

امباپه برود، یک‌ ستاره دیگر PSG را هم با خود می‌برد!

بنا بر ادعای رسانه‌های فرانسوی ممکن است جدایی کیلیان امباپه از پاری‌سن‌ژرمن باعث شود اشرف حکیمی نیز به فکر ترک این تیم بیفتد.

امباپه برود، یک‌ ستاره دیگر PSG را هم با خود می‌برد!

به گزارش "ورزش سه"، در نقل و انتقالات تابستانی اخیر بود که کیلیان امباپه تا آستانه انتقال به رئال مادرید پیش رفت و حتی گفته شد که باشگاه اسپانیایی پیشنهاد 200 میلیون یورویی نیز برای جذب این بازیکن به پاری‌سن‌ژرمن ارائه داده اما نهایتا PSG کوتاه نیامد تا انتقال او به سانتیاگو برنابئو به تعویق بیفتد. 

پاری‌سن‌ژرمن امیدوار بود که در یک سال پایانی قرارداد کیلیان امباپه این بازیکن را راضی به تمدید کند اما همان‌طور که انتظار می‌رفت او تا به اینجا نیز هیچ تمایلی به ماندن در پارک دو پرنس نشان نداده است. البته امباپه بارها تاکید کرد که تنها روی موفقیت پاری‌سن‌ژرمن در این فصل تمرکز کرده اما در عین حال هیچ چراغ سبزی هم برای تمدید با تیم فرانسوی نشان نداده است.

1700233

روزهای اخیر شایعات دوباره اما اوج گرفته و اکثر گزارش‌ها حاکی از آن است که این بازیکن با رئال مادرید به توافق نیز دست یافته و به‌زودی انتقال ستاره فرانسوی به سانتیاگو برنابئو رنگ و بوی رسمی به خود می‌گیرد.

در همین راستا اکنون رسانه‌های فرانسوی ادعای جالبی را مطرح کرده‌اند. اشرف حکیمی با کیلیان امباپه رابطه بسیار خوبی دارد و از طرف دیگر در این گزارش عنوان شده که ارتباط بین این بازیکن و ستاره‌های اهل آمریکای جنوبی پاری‌سن‌ژرمن نیز خیلی خوب نیست. این بدان معناست که امکان دارد جدایی امباپه باعث شود ستاره مراکشی نیز به ترک پارک دو پرنس فکر کند؛ البته بعید است که تا در صورت صحت این ادعا، PSG اجازه جدایی حکیمی را به این راحتی‌ها صادر کند.
 

دیدگاه‌ها