کد خبر : 1819950 | 27 فروردين 1401 ساعت 19:01 | 8.7K بازدید | 4 دیدگاه

رونمایی از خشن‌ترین نسخه فصل دورتموند (عکس)

دورتموند موفق شد در عرض 14 دقیقه پنج بار دروازه ولفسبورگ را باز کند.

به گزارش "ورزش سه"، دورتموند امروز از سری مسابقات هفته سی و دوم بوندس‌لیگا در ورزشگاه خانگی خود به مصاف ولفسبورگ رفته که نیمه اول این دیدار با نتیجه عجیب 5-0 به سود زنبورها خاتمه پیدا کرده است.

توفان تیم میزبان در دقیقه 24 آغاز شد که دورتموند توانست توسط تام روت به گل اول دست پیدا کند. با این حال دورتموند فقط به دو دقیقه زمان احتیاج داشت تا گل دوم را هم به ثمر برساند؛ جایی که اکسل ویتسل روی پاس ارلینگ هالند فاصله را به دو گل افزایش داد.

باز هم دو دقیقه بعد و یک گل دیگر برای دورتموند. مانوئل آکانجی روی ارسال مارکو رویس موفق شد گل سوم را هم برای دورتموند به ثمر برساند اما این هم پایان توفان زنبورها در این بازی نبود. دورتموند در دقایق 35 و 38 توسط امره جان و ارلینگ هالند به گل‌های چهارم و پنجم دست یافت تا در عرض 14 دقیقه کار حریف خود را یک‌سره کرده باشد.

دورتموند با پیروزی در این بازی فاصله را با بایرن مونیخ به 6 امتیاز کاهش خواهد داد. البته با یک بازی بیشتر چراکه شاگردان یولیان ناگلزمان فردا بازی خود را ‌برابر آرمینیا بیلفلد انجام خواهند داد و در صورت پیروزی فاصله دوباره به 9 امتیاز افزایش پیدا می‌کند.


 

دیدگاهها