کد خبر : 1822197 | 10 اردیبهشت 1401 ساعت 23:25 | 5K بازدید | 0 دیدگاه

برد مهم بنفیکا مقابل یاران علیپور

مهاجم ایرانی ماریتیمو حضور تعویضی در جریان شکست تیمش مقابل بنفیکا داشت.

برد مهم بنفیکا مقابل یاران علیپور

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه رقابت‌های هفته سی و دوم لیگ برتر پرتغال، تیم فوتبال ماریتیمو در شرایطی که علی علیپور را جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه دوس باریروس مقابل تیم رده سومی بنفیکا قرار گرفت.

یاران علیپور که طی چهار هفته گذشته لیگ برتر پرتغال نتایج خوبی کسب نکرده و یک برد در کنار یک مساوی و دو شکست داشتند، در دیدار مقابل بنفیکا نیز نتوانستند صاحب امتیاز شوند و بازنده زمین را ترک کردند.

تیم فوتبال ماریتیمو با وجود میزبانی و حضور تعویضی مهاجم ایرانی خود، با نتیجه یک بر صفر مقابل بنفیکا شکست خورد تا ۳۷ امتیازی بماند و در رتبه هفتم جدول لیگ برتر پرتغال قرار بگیرد.

بنفیکا نیز با کسب این پیروزی ارزشمند بیرون از خانه مقابل یاران علیپور، ۷۱ امتیازی شد تا همچنان شانس صعود مستقیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را در صورت رسیدن به دو برد متوالی دیگر تا پایان فصل و عدم نتیجه‌گیری اسپورتینگ لیسبون در مسابقات پیش رو داشته باشد.

علی علیپور، مهاجم ایرانی ماریتیمو که پیش از این دیدار در ۳۱ مسابقه لیگ برتر پرتغال هفت گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده بود، از دقیقه ۷۴ دیدار مقابل بنفیکا وارد زمین شد و یک کارت زرد هم گرفت.

دیدگاهها