کد خبر : 1823874 | 21 اردیبهشت 1401 ساعت 18:14 | 30.1K بازدید | 15 دیدگاه

ادعای ترنسفر مارکت مبنی بر ترک امارات

لایک رئیس شباب الاهلی پای خبر جدایی قایدی

رئیس باشگاه شباب الاهلی خبری مبنی بر جدایی مهدی قایدی را در اینستاگرام لایک کرد.

به گزارش "ورزش سه"، حضور ۳۰ دقیقه‌ای در لیگ قهرمانان آسیا و خارج‌شدن نام مهدی قایدی در ۵ بازی بعدی شباب الاهلی در بزرگ‌ترین تورنمنت باشگاهی قاره کهن و همچنین عدم به‌کارگیری وی توسط مهدی علی در لیگ امارات، باعث شده بود تا شایعاتی پیرامون آینده کاری این بازیکن ایرانی به گوش برسد.

مهدی قایدی که محبوبیت زیادی بین هواداران شباب الاهلی دارد، زمینه‌ساز یک جنگ داخلی در این تیم شده بود. به نحوی که بسیاری از طرفداران این تیم مدعی بودند سرمربی شباب الاهلی باعث نابودی کیفیت فوتبال باشوی کوچک شده و خواستار اخراج مهدی علی شدند.

در سمت دیگر نیز هواداران استقلال که علاقه زیادی به بازگشت قایدی به ایران دارند، پیگیر اخبار این بازیکن بوده و امیدوار هستند که در صورت جدایی این بازیکن بوشهری، او یک‌بار دیگر پیراهن تیم سابقش را بر تن کند هرچند که در این میان از علاقه الغرافه و استراماچونی به این بازیکن نیز اخباری منتشر شد.

اما از شب گذشته اخبار جدایی قایدی از شباب الاهلی یک‌بار دیگر به اوج خود رسید. داستان ازاین‌قرار است که وب‌سایت معروف ترنسفر مارکت در بخش پروفایل شخصی مهدی قایدی از کلمه «To Leave…» به معنای در آستانه ترک باشگاه استفاده کرده و همین موضوع سوژه رسانه‌های اماراتی شد.

صفحه اینستاگرامی و معروف Kora.ae که به بازتاب اخبار فوتبال امارات می‌پردازد، تصویری از پروفایل قایدی در ترنسفر مارکت را به اشتراک گذاشت و به این خبر پرداخت که این وب‌سایت آلمانی مدعی شده وینگر ایرانی در آستانه ترک شباب الاهلی است.

اما موضوعی که به این شایعات بیشتر دامن زد، لایک کردن خبر جدایی قایدی توسط خلیفه سعید سلیمان رئیس باشگاه شباب الاهلی است. جایی که مالک این باشگاه با صفحه رسمی و شخصی خود خبر مربوطه در پیج Kora.ae را لایک کرد و همین مسئله سوژه رسانه‌های اماراتی شد.

در همین حال، وب‌سایت تحلیلی و خبری ترنسفر مارکت احتمال پیوستن قایدی به استقلال را ۷۱ درصد و شانس حضور او در الغرافه را ۹۱ درصد پیش‌بینی کرده است. به هر شکل باید دید چه سرنوشتی در انتظار این بازیکن ایرانی است و در صورت جدایی قایدی از شباب الاهلی، او به استقلال باز خواهد گشت یا خیر.

دیدگاهها