کد خبر : 1824004 | 22 اردیبهشت 1401 ساعت 16:41 | 21.8K بازدید | 8 دیدگاه

شات‌های هنری و کودکانه در محل کار پدر؛

‌خانوادگی‌ترین تمرین تراکتور؛ با حضور نورچشمان!

تمرین امروز تراکتور یکی از متفاوت‌ترین تمرینات دو سال اخیر این تیم بود.

به گزارش "ورزش سه"، تمرین امروز تراکتور با حضور بیش از صد هوادار در مجموعه بنیان دیزل برگزار شد. شاگردان ساغلام که طی دو بازی اخیر خانگی  خود با حضور هواداران دو برد حیاتی کسب کرده و از منطقه خطر دور شده‌اند در این تمرین حسابی شارژ روحی شدند.

در روزی که درِ تمرینات تراکتور بعد از دو سال به روی تماشاگران و اصحاب رسانه باز شده بود، میهمانان ویژه و جالبی در زمین اختصاصی سرخ‌پوشان دیده می‌شد. در این مهمانی برخلاف مهمانی‌های دوران بچگی ما از نورچشمان بعدا پذیرایی نمی‌شد و چند دختر و پسر خردسال به‌همراه پدران خود در محل تمرین تراکتور حضور یافته بودند. آنها مشغول تماشای تمرینی بودند که همسن و سالانشان هم در آن حضور داشتند.

مهدی کیانی، کاپیتان تراکتوری ها هر سه پسر خود را در تمرین امروز به همراه خود آورده بود. این سه با لباس های متحد الشکل خود در کنار زمین و همزمان با تمرین پدرشان، مشغول بازی بودند و در بخش هایی از تمرین که به سپک تاکرا اختصاص داشت، پیگیر بازی مهدی کیانی و دیگر اعضای تیم بودند.

در کنار پسران مهدی کیانی، تمرین تراکتور یک میهمان خردسال دیگر هم داشت. او دختر محمدرضا اخباری، سنگربان محبوب سرخ‌پوشان بود که برخلاف پسربچه‌های بازیگوش کاپیتان، در گوشه‌ای از زمین غرق در دنیای دخترانه خود بود. او فارغ از هیاهویی که دوباره به محل تمرین تراکتور برگشته بود، روی زمین نشسته و با دسته گل‌هایش بازی می‌کرد.

 

دیدگاهها