کد خبر : 1824116 | 23 اردیبهشت 1401 ساعت 18:38 | 14,251 بازدید | 18 دیدگاه

امیدوارم رویکرد امباپه مثبت باشد؛

پوچتینو: ما بیش از دیگران به حذف رئال نزدیک بودیم

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن از نتایج تیمش در فصل اخیر دفاع کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن در این فصل نیز دوباره در رسیدن به هدف اصلی خود ناکام مانده و در شرایطی که در آستانه غلبه بر رئال مادرید بود، شکست تلخی را در لیگ قهرمانان مقابل این تیم تجربه کرد. اما مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی پاری سن ژرمن مدعی شد آنها فاصله ای تا شکست رئال مادرید نداشته و برخی اتفاقات باعث رقم خوردن آن ناکامی بزرگ شده است.

مائوریسیو پوچتینو گفت: "ما بیشتر از هر تیم دیگری مانند چلسی و منچسترسیتی، به حذف کردن رئال مادرید در لیگ قهرمانان نزدیک بودیم. اما متاسفانه لحظات بدی برای پاری سن ژرمن رقم خورد که حضور در ادامه مسابقات را برای ما غیرممکن کرد. 

حذف زودهنگام در جام حذفی در مرحله یک هشتم نهایی؟ آن باخت نیز در ضربات پنالتی رخ داد، آنهم در دیداری که تیم برتر زمین بودیم و البته بسیاری از بازیکنان مهم پاری سن ژرمن به دلیل مصدومیت غایب بودند.

رقابت بین کیلور ناواس و دوناروما و احتمال جدایی یک دروازه بان؟ مانند تابستان سال گذشته، هر کاری که باشگاه صلاح بداند انجام خواهد شد. در حال حاضر من همچنان سرمربی هستم و در مورد این تصمیم نیز نظر خود را اعلام خواهم کرد.

آیا کیلیان امباپه تصمیم خود در مورد آینده را در مراسم اهدای جوایز لیگ فرانسه اعلام می کند؟ این سوال را باید از کیلیان پرسید، ما در قطر خواهیم بود و امیدوارم اگر حرفی زده می شود نیز به سود باشگاه باشد."

دیدگاهها