کد خبر : 1824199 | 24 اردیبهشت 1401 ساعت 12:37 | 10,284 بازدید | 0 دیدگاه

یاران موزرسکی به استقبال بازی با پیکان رفتند

استارت جام باشگاه‌ها با برد سامورایی ها

بیست و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا با پیروزی سانتوری سانبردز ژاپن برابر ناخون راتچاسیمای تایلند آغاز شد.

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از ساعت ۱۰ امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران آغاز شد.
در نخستین مسابقه این رقابت‌ها دو تیم سانتوری سانبردز ژاپن و ناخون راتچاسیمای تایلند از گروه A به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده ژاپن سه بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۶ حریف خود را شکست داد و به نخستین برد خود در این رقابت‌ها دست یافت.
تیم ناخون راتچاسیما تا امتیاز ۱۲ ست نخست نمایش پایاپای برابر نماینده ژاپن داشت اما در ادامه سانتوری اقتدار خود را در زمین به رخ حریف کشید. موزرسکی، سرعتی 212 سانتی متری روس ها نیز در ترکیب تیم ژاپنی حضور دارد. 
نماینده ژاپن با کسب این برد با سه امتیاز در صدر جدول گروه یک قرار گرفت تا دیدار دو تیم پیکان و گاز جنوب عراق که از ساعت ۱۶ آغاز می‌شود، شکل جدول این گروه در پایان نخستین روز مسابقات مشخص کند.
وحید پورکاشیان داور بین المللی ایران قضاوت این دیدار را به عنوان داور اول برعهده داشت.
از ساعت ۱۳ تیم‌های الریان قطر و تاراز قزاقستان در دومین مسابقه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
در آخرین مسابقه روز نخست تیم مقاومت شهداب یزد با شاگردان محمدحسین نجاتی سرمربی اربیل عراق بازی خواهد کرد که این دیدار از ساعت ۱۹ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی شروع می‌شود.

دیدگاهها