کد خبر : 1824226 | 24 اردیبهشت 1401 ساعت 15:53 | 16,241 بازدید | 0 دیدگاه

تاراز قزاقستان شگفتی‌ساز روز اول جام باشگاه‌ها شد

‌شکست ناباورانه الریان قطر در تهران

تیم تاراز قزاقستان با شکست الریان قطر برای تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا خط و نشان کشید.

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران آغاز شد و در دومین مسابقه نخستین روز این رقابت‌ها تیم‌های الریان قطر و تاراز قزاقستان از گروه B به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده قزاقستان سه بر دو به پیروزی رسید.
رقابت دو تیم بسیار نزدیک به هم شروع شد و الریان در پایان ست نخست ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید، اما در ست دوم تاراز قزاقستان با نتیجه به دور از انتظار ۲۵ بر ۱۵ فاتح میدان شد تا دو تیم یک بر یک مساوی شوند.
بازی پایاپای دو تیم در ست سوم ادامه یافت و تیم تاراز قزاقستان این ست را ۲۵ بر ۲۳ به سود خود پایان داد تا به برد در این مسابقه امیدوار شود. ست چهارم نیز ۲۵ بر ۲۱ به سود الریان به پایان رسید تا مسابقه به ست حساس پنجم کشیده شود. در نهایت تیم تاراز در ست پنجم موفق به شکست ۱۵ بر ۱۰ حریف شد تا سه بر دو فاتح نهایی این مسابقه شود. تیم تاراز در تهران حضور در مسابقات آسیایی را تجربه می‌کند.
الریان که از بازیکنان خارجی برخوردار بود، برخلاف پیش بینی‌ها در این بازی شکست خورد تا نماینده قزاقستان شگفتی ساز روز نخست مسابقات لقب بگیرد. 
از دقایقی دیگر تیم پیکان پرافتخارترین باشگاه این رقابت‌ها در نخستین مسابقه خود به مصاف نماینده عراق (گاز جنوب) می‌رود.
در آخرین مسابقه روز نخست تیم مقاومت شهداب یزد با شاگردان محمدحسین نجاتی، سرمربی اربیل عراق بازی خواهد کرد که این دیدار از ساعت ۱۹ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی شروع می‌شود.

دیدگاهها