کد خبر : 1824327 | 24 اردیبهشت 1401 ساعت 22:43 | 7.4K بازدید | 1 دیدگاه

ساغلام: مشکل‌ترین فصل تراکتور را پشت سر می‌گذاریم

سرمربی تراکتور می‌گوید برای تسکین هواداران، این تیم سال آینده باید برای قهرمانی بجنگد.

ساغلام: مشکل‌ترین فصل تراکتور را پشت سر می‌گذاریم

به گزارش "ورزش سه"، ارطغرل ساغلام در نشست خبری بعد از دیدار با تراکتور گفت: قبل از همه می‌خواهم به این موضوع اشاره کنم که با هفت امتیازی که در سه هفته اخیر کسب کردیم کمی از حریفان پایین جدول فاصله گرفتیم و می‌دانستیم امروز برای اینکه با یک یا حتی سه امتیاز به تبریز برگردیم باید در مقابل ذوب آهن که حریف سختی برای ما بود؛ خیلی تلاش می کردیم. با توجه به اینکه شهر خودرو امتیاز از دست داد و تیم فجر سپاسی هم بازی را باخت هر امتیازی که از اینجا می‌گرفتیم برایمان خیلی مهم بود. واقعا بازی خیلی سختی شد، تیمی که با آن بازی کردیم تیم بسیار خوبی بود. اگر از چند دقیقه آخر بازی صرف‌نظر کنیم بقیه بازی تقریباً متعادل بود و اگر بخواهیم خیلی روراست صحبت کنیم بعد از تعویض‌هایی که انجام دادیم کمی تعادل بازی به‌هم خورد. اما از لحاظ نتیجه، بازی را نباختن و با یک امتیاز بازی خارج از خانه خیلیِ سخت بیرون آمدن هم برای ما خیلی مهم بود.

او ادامه داد: بعد از این بازی انشاالله هفته بعد با کمک طرفداران‌مان سعی خواهیم کرد یک بازی قشنگ انجام دهیم و یک نتیجه خوب بگیریم و این فصلی که برای ما پر از مشکلات و سختی‌ها گذشت؛ بتوانیم کمی راحت به پایان برسانیم.‌ توجه به مشکلاتی که از اول فصل با آنها مواجه بودیم و شرایط نامساعدی که تیم تراکتور داشت می‌توان گفت در تاریخ تراکتور مشکل‌ترین فصل را داریم سپری می‌کنیم. اما خدا را شکر پشت سر هم نتایج خوبی گرفتیم و دوست داریم که در بازی بعد این نتایج را ادامه بدهیم و به‌نحو احسن جلو برویم و انشاالله این فصل را به دور از آن کابوسی که واقعاً تا الان با ما همراه بود به پایان برسانیم؛ امیدوارم در لیگ بمانیم و برای فصل بعد برنامه ریزی کنیم. حق هواداران ما است که سه هفته آخر را با خیال راحت‌تر بازی‌های‌مان را تماشا کنند.

سرمربی تراکتور در مورد وضعیت پیمان بابایی برای فصل آینده عنوان کرد: تا این لحظه ما لیستی ندادیم و به این مسائل فکر نمی‌کنیم و بیشتر تمرکزمان روی بازی‌های لیگ است و بعد از اینکه خیالمان از این بابت راحت شد با مالک محترم باشگاه و مدیریت در مورد برنامه‌هایشان صحبت می‌کنیم و اگر قرار است برای فصل بعد شرایطی مهیا شود و نظم و نظامی در باشگاه باشد که تیم بخواهد برای قهرمانی در فصل بعد بجنگد؛ در مورد آن هم صحبت می‌کنیم. اصلا در این شرایط هیچ‌گونه لیست ورودی و خروجی ندادیم و به این فکر نمی‌کنیم اما خیلی واضح می‌توانم این را بگویم که واقعا طرفداران تراکتور امسال خیلی ناراحت شدند و لحظات تلخی را سپری کردند. باید تیم را برای قهرمانی برای فصل آینده آماده کرد و این سختی‌هایی که هواداران کشیدند را از دلشان در بیاوریم. در واقع فصل بعد سعی خواهد شد تیم برای قهرمانی بسته شود و هنوز برای بازیکنان تصمیمی نگرفتیم.

ساغلام در مورد اعلام آفساید روی گل مسعود ابراهیم‌زاده و داوری گفت: من هنوز صحنه را ندیدم ولی در هفته‌های گذشته هم برخی از تصمیمات به ضرر تیم‌ها گرفته شده و در مورد این که گل بود یا نبود؛ چون ندیدم نمی‌توانم چیزی بگویم. به هرحال اشتباه داوری همیشه در فوتبال اتفاق می‌افتد.

دیدگاهها