کد خبر : 1824362 | 25 اردیبهشت 1401 ساعت 01:14 | 12.9K بازدید | 7 دیدگاه

کلوپ: صلاح و فن دایک مشکلی ندارند

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پس از پیروزی تیمش مقابل چلسی در فینال جام حذفی، تایید کرد که مصدومیت محمد صلاح و ویرژیل فن دایک چندان جدی نیست.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول امشب در فینال جام حذفی مقابل چلسی قرار گرفت و پس از تساوی بدون گل  در وقت های قانونی و اضافی، در ضربات پنالتی موفق شد 6-5 به برتری برسد.
اما آنچه باعث نگرانی لیورپولی ها شد، مصدومیت صلاح و فن دایک بود. صلاح در نیمه اول بازی جای خود را به دیوگو ژوتا داد و فن دایک هم در ابتدای وقت های اضافی دچار مشکل ماهیچه ای شد و از بازی بیرون رفت.
با توجه به درپیش بودن فینال لیگ قهرمانان مقابل رئال مادرید، مصدومیت این دو ستاره تاثیرگذار باعث نگرانی هواداران قرمزها شد اما کلوپ تاکید کرد که آسیب دیدگی این دو بازیکن جدی نیست؛ هرچند قصد ندارد از آنها در دیدار روز سه شنبه مقابل ساوتهمپتون استفاده کند. 

او به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم صلاح و فن دایک مشکل خاصی ندارند. صادقانه بگویم فکر نمی کنم آنها برای دیدار سه شنبه آماده باشند اما فکر می کنم شرایط شان خوب است. تعویض بیشتر برای احتیاط بود. صلاح گفت من چیزی در پایم احساس می کنم اما می توانم ادامه بدهم و من باید تصمیم می گرفتم. من گفتم نه...اگر در زمین چیزی در پایت احساس می کنی، با بازی کردن بهتر نمی شوی. ماندن در زمین بهترین معالجه نیست!
در مورد ویرژیل شرایط واضح تر بود: 90 دقیقه بازی بله، 120 دقیقه نه."

کلوپ همچنین در مورد پیروزی تیمش در دیدار امشب که دومین قهرمانی آنها در رقابت های این فصل را رقم زد، گفت:"ما از نظر ذهنی یک هیولا هستیم اما یک هیولا به رنگ آبی هم وجود داشت. چلسی امروز عالی بازی کرد اما در نهایت فقط باید یک برنده وجود داشته باشد و‌ ما امروز پیروز بودیم. از نظر ذهنی همه چیز خوب بود. این شکست برای چلسی دردناک است؛ دومین بار بعد از 120 دقیقه و دومین مرتبه در ضربات پنالتی. همیشه باید بازنده وجود داشته باشد و من از این متنفرم."
 

دیدگاهها