کد خبر : 1824456 | 25 اردیبهشت 1401 ساعت 14:43 | 4.4K بازدید | 0 دیدگاه

عصبانیت بی‌سابقه سرمربی در رختکن؛

فریادِ مهاجری؛ تک‌وتنها تیم را نگه می‌داریم!

تیم نفت مسجدسلیمان گرچه دیدار با نساجی مازندران را نباخت، اما مهاجری اصلا از شرایط مسابقه راضی نبود.

به گزارش "ورزش سه" سرمربی نفتی‌ها که تا دقیقه95 مسابقه با شور و حرارت خاصی لب خط ایستاده بود و در نهایت تیمش توانست گل خورده را جبران کند و یک امتیاز را در خوزستان نگه دارد، بعد از اتمام بازی بغضش در رختکن تیمش ترکید.
مهاجری که در میان تشویق بی‌امان هوادارانی که پشت در مانده بودند به سمت رختکن رفت، از مسئولان شهر بابت عدم هماهنگی حضور تماشاگران گلایه کرد. او ابتدای بازی هم وقتی تیمش سراپا حمله بود؛ حواسش روی سکوها بود و با فریاد به نماینده فدراسیون گلایه می‌کرد که چرا اندک هوادارانی که به هرشکلی وارد ورزشگاه شده‌اند را در یک محوطه قفس‌مانند نگه داشته‌اند!
بعد از پایان بازی مهاجری وقتی وارد رختکن شد با مدیرعامل تیمش روبه‌رو شد و با عصبانیت فریاد می‌زد: «مسئولان شهرتان نمی‌خواهند این تیم بماند. مگر می‌شود خود آدم‌های مسئولیت‌دار در شهر با ورود تماشاگران موافق نکنند؟ جواب این مردم عاشق را چه کسی می‌دهد؟ به خدا قسم سنگ از آسمان ببارد تک و تنها و به عشق همین مردم تیم را نگه می‌داریم. اما شما را به قرآن فکری به حال شهرتان کنید»
در همین حین تماشاگرانی که از ورود به ورزشگاه بازمانده بودند پشت در رختکن تجمع کرده و با تشویق مهاجری، او را حمایت می‌کردند، مهاجری هم برای پاسخ به ابراز احساسات آن‌ها به جمع‌شان رفت و از طرف مسئولین خوزستان از آن‌ها عذرخواهی کرد و گفت: «شرمنده شما هستم که این همه راه تا ورزشگاه می‌آیید و پشت در می‌ما‌نید. بروید از مسئولین شهرتان بپرسید که مگر مسجدسلیمان تیم دیگری دارد؟ ما امروز به حضور شما نیاز داشتیم اما نگذاشتند. ولی مطمئن باشید به عشق شما کنار یکدیگر تیم را نگه می‌داریم.»
 

دیدگاهها