کد خبر : 1824688 | 26 اردیبهشت 1401 ساعت 19:46 | 25.1K بازدید | 0 دیدگاه

واکنش سعید معروف به حضور جانشینش

کاپیتان تیم والیبال پیکان درباره «وادی» که جایگزین او در پست پاسور بود، گفت: این بازیکن تجربه خوبی از حضور در تیم ملی دارد و فکر می‌کنم جزو کسانی است که در نسل بعدی تاثیرگذار خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از مهر، سعید معروف در نشست خبری پس از بازی پیکان و ناخون راتچاسیما اظهار کرد: امروز تیم پیکان با ترکیبی که یک سال تمام در باشگاه زحمت کشیده بودند بازی کرد. با زحمات آن‌ها بود که تیم پیکان به این تورنمنت راه یافت. تیم تایلند در ست دوم بهتر بازی کرد اما در ست سوم و چهارم بازی تحت کنترل بازیکنان ما بود. با این برد آماده بازی‌های حذفی می‌شویم.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص این که با توجه به خداحافظی از تیم ملی آیا بازیکن هم پستی او از دیدش جایگزین خوبی است، گفت: خدا را شکر محمدطاهر وادی چند سالی است که در اکثر اردوهای تیم ملی در کنار بازیکنان بوده و تجربه خوبی از حضور در تیم ملی دارد. فکر می کنم جزء کسانی است که در نسل بعدی تیم ملی تاثیرگذار خواهد بود. از بازیکنان منظم و زحمت کش والیبال است و با توجه به تغییر نسلی که اتفاق افتاده تجربه اش می تواند به تیم ملی کمک کند.

تیم والیبال پیکان تهران با شکست نماینده تایلند به سومین برد متوالی خود در مرحله گروهی جام بیست‌ودوم باشگاه‌های آسیا دست یافت و به عنوان صدرنشین گروه نخست این رقابت‌ها راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

دیدگاهها