کد خبر : 1824713 | 26 اردیبهشت 1401 ساعت 22:38 | 29.5K بازدید | 13 دیدگاه

رونمایی از هفت گزینه جانشینی لواندوفسکی در بایرن

به نظر می‌رسد باید جدایی لواندوفسکی از بایرن را قطعی دانست و به همین‌خاطر این باشگاه به دنبال یافتن جایگزین مناسب برای اوست.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از دیدار هفته پایانی بایرن مونیخ برابر ولفسبورگ بود که حسن صالح حمیدزیچ تایید کرد که رابرت لواندوفسکی درخواست جدایی داده و اعلام کرده که می‌خواهد از جمع باواریایی‌ها جدا شود. همچنین خود لواندوفسکی نیز بعد از بازی علاقه‌اش به جدایی را تایید کرد تا مشخص شود که راه ستاره لهستانی و بایرن به آخر رسیده است.

در این بین شایعات زیادی پیرامون گزینه‌های جانشینی رابرت لواندوفسکی در بایرن مطرح شده است که حالا SPORT1 به بررسی همه آن‌ها پرداخته است. 

1- ریچالیسون
بایرن هفته گذشته با ریچارلیسون مهاجم 25 ساله اورتون تماس گرفت. تاکنون هیچ گفت‌وگوی مشخصی انجام نشده است و در صحبت‌های اولیه دو طرف بیشتر درباره مواضع خود صحبت کرده‌اند. ریچارلیسون تا سال 2025 با اورتون قرارداد دارد اما تمایل زیادی به جدایی از این تیم نشان داد.

2- داروین نونز 
بایرن حاضر نیست 60 تا 80 میلیون یورو برای داروین نونز بپردازد، بازیکنی که هنوز نتوانسته خود را در یکی از پنج لیگ معتبر اروپایی اثبات کند. از طرف دیگر خود نونز هم انتقال به لیگ برتر انگلیس را ترجیح می‌دهد.

3- کریستوفر انکونکو
بایرن پیش از این انکونکو را به‌عنوان یک جایگزین احتمالی برای سرژ گنابری در نظر گرفته بود. با این حال، با توجه به تعداد گل‌های قابل توجه انکونکو در این فصل، او همچنین می‌تواند در صورت جدایی لواندوفسکی گزینه جانشینی او باشد.

4- تیمو ورنر
تیمو ورنر می‌خواهد در تابستان امسال چلسی را ترک کند. علی‌رغم ارتباط خوب این بازیکن با یولیان ناگلزمان، نظر صالح حمیدزیچ در مورد ورنر تغییر نکرده است (به سبک بازی بایرن نمی‌خورد). این ملی‌پوش آلمانی در بهترین حالت آخرین راه حل خواهد بود.

5- روملو لوکاکو
روملو لوکاکو با مشخصات یک شماره 9 بایرن که به دنبال آن است، مطاقبت دارد. این بازیکن بلژیکی در گذشته نیز تاکید کرده بود که بایرن یکی از مقصدهای رویایی اوست. با این حال، شرایط مالی (هزینه انتقال و دستمزد بالا) انتقال او به مونیخ را دشوار می‌کند.

6-سباستین آلر
در مورد سباستین آلر، بروسیا دورتموند تلاش بیشتری می‌کند و در حال حاضر شانس بیشتری نسبت به بایرن برای جذب مهاجم آژاکس دارد.

7- پاتریک شیک
بایرلورکوزن پاتریک شیک را کمتر از 70 میلیون یورو نمی‌فروشد. این ملی‌پوش جمهوری چک تا سال 2025 قرارداد دارد و لورکوزن برای فروش او تحت فشار خاصی نیست.

دیدگاهها