کد خبر : 1824795 | 27 اردیبهشت 1401 ساعت 14:14 | 28.4K بازدید | 14 دیدگاه

همه موضعگیری‌ها با هماهنگی باشگاه بوده است

نوری‌فر: از قهرمانی استقلال حال خوشی ندارند

مدیررسانه‌ای آبی‌ها این بار در تلگرام شخصی خود مواردی را علیه برنامه فوتبال برتر منتشر کرد.

به گزارش "ورزش سه"، قهرمانی استقلال در لیگ برتر با شدیدتر شدن اختلافات اعضای این باشگاه با برنامه فوتبال برتر همراه بود. در طول فصل شاهد اختلافاتی بودیم که با اظهار نظر اخیر مجری این برنامه در مورد قطعی نبودن قهرمانی استقلال به اوج رسید. در واکنش به این اظهارات، مصاحبه‌ای از محمد نوری‌فر، معاون ارتباطات و مدیررسانه‌ای آبی‌ها در رسانه رسمی باشگاه منتشر شد.

نوری‌فر در این مصاحبه ضمن انتقاد از سیاست‌های برنامه فوتبال برتر علیه استقلال خبر از تحریم برنامه فوتبال برتر داد و از دست‌اندر‌کاران این برنامه خواست تا به‌خاطر صحبت‌های نادرست مجری خود از مخاطبان عذرخواهی کند.

برنامه شب گذشته فوتبال برتر تحت الشعاع این اختلافات برگزار شد. نوری‌فر امروز صبح این بار در کانال تلگرامی خود نکات جدیدی را مطرح کرد. او در این بندها تاکید کرده که از ابتدای فصل هیچ مطلب، مصاحبه، بیانیه‌ و ویدیویی بدون تایید و هماهنگی با مدیریت باشگاه استقلال در رسانه‌های رسمی منتشر نشده است.

نوری‌فر در رابطه با شایعاتی مبنی بر بی اطلاعی مدیریت باشگاه از صحبت‌های قبلی‌اش نوشته است: مدیریت کاملا از مصاحبه دیروز من مطلع بوده است. حتی متن صحبت‌هایم را قبل از انتشار برای مدیریت ارسال کردم و ویرایش‌ لازم هم انجام شد. مدیریت باشگاه و سرمربی تیم بارها در هفته‌های اخیر با حضور بازیکنان استقلال در برنامه فوتبال برتر مخالفت کردند. آنها در چند ماه اخیر قصد داشتند علیه این برنامه تندترین مواضع را اتخاذ کنند اما به دلیل آرامش تیم در کورس قهرمانی این کار را انجام ندادند. دیروز هم کاملا موافق صحبت‌های من و اعلام قطع همکاری با برنامه فوتبال برتر بودند. نمایش دیشب کاملا نشان داد که سیاست باشگاه استقلال در قبال این برنامه درست است. این افراد بابت قهرمانی استقلال حال خوشی ندارند و شیطنت‌های انجام شده با پاسخ لازم و کافی همراه خواهد بود.

دیدگاهها