کد خبر : 1825281 | 30 اردیبهشت 1401 ساعت 01:47 | 104.1K بازدید | 5 دیدگاه

فریم به فریم با تصمیم ترک زمین یادگار

نقش مهم پیروانی در دومین سه-هیچ (گزارش تصویری)

افشین پیروانی روز بسیار پر التهابی را در ورزشگاه یادگار تبربز پشت سر گذاشت و در نهایت تصمیم گرفت اعضای تیمش را راهی رختکن کند.

به گزارش "ورزش سه"، ملتهب‌ترین جدال تراکتور و پرسپولیس در تبریز در شرایطی رقم خورد که از آخرین حضور پر تعداد تماشاگران و پر شدن سکوها بیش از دو سال می‌گذشت اما هواداران تراکتور در بازگشت پر تعداد خود روز تلخی را ساختند.

یکی از نگرانی‌های پرسپولیس در این بازی محرومیت یحیی گل‌محمدی و حضور مرد اول نیمکت سرخ‌ها روی سکوهای ملتهب ورزشگاه بود. در این شرایط سرپرست پرسپولیس اوضاع سخت‌تری را سپری کرد و زمانی که بازی متوقف شده بود جنب و جوش زیادی در زمین چمن داشت.

باتوجه به روند و جریان این بازی ناتمام، احتمال سه-هیچ شدن انضباطی آن به سود پرسپولیس بسیار زیاد است. این اتفاقی است که پرسپولیس در لیگ نوزدهم و در ابتدای اوج‌گیری کرونا مقابل سپاهان با حاضر نشدن این تیم در زمین تجربه کرده بود. افشین پیروانی در آن بازی هم روز پرفشاری را برای تصمیم گیری و جمع کردن تیم و خارج کردن آنها از زمین پشت سر گذاشت اما ماجرای این دو بازی و جو آنها اصلا قابل مقایسه با یکدیگر نیست.

صحبت‌ها برای تعطیلی بازی از این صحنه آغاز شد؛ وقتی داوران بازی به میانه زمین آمده بودند و همراه با ناظر بازی، ساغلام، کاظم محمودی و افشین پیروانی در این مورد بحث می‌کردند. پیروانی با اشاره به سکوها جو بازی را برای ادامه نامساعد می‌داند.
پیروانی، سرپرست پرسپولیس با اعضای کادرفنی و بازیکنان در مورد ترک زمین مشورت می‌کند. در این حین هواداران تراکتور به سنگ‌اندازی و شعارهای خود ادامه می‌دادند.
با عجیب و غریب‌تر شدن جو بازی، پیروانی نیز از کوره در می‌رود و با صدایی بلند اعضای تیم‌شان را خطاب قرار می‌دهد و از آنها می‌خواهد به سمت رختکن بروند.
در این صحنه تصمیم پرسپولیس نهایی شده بود و اعضای تیم راهی رختکن شدند.

دیدگاهها