کد خبر : 1825437 | 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:58 | 17.5K بازدید | 14 دیدگاه

باقری؛ اولویت اولش پرسپولیس است

در دوره مدیریت مهدی تاج در فدراسیون فوتبال بود که پیشنهاد حضور در کادر فنی تیم ملی به کریم باقری مطرح شد.

به گزارش "ورزش سه"، در همان دوره هم مهدی تاج تصور می کرد اگر به کریم باقری پیشنهاد حضور در کادر فنی تیم ملی مطرح شود از پرسپولیس جدا خواهد شد اما هافبک شوتزن سال های نه چندان دور تیم ملی خطاب به رییس فدراسیون فوتبال گفت با کمال میل در خدمت تیم ملی خواهد بود؛ او حتی بحث مالی را هم مطرح نکرد و تنها یک شرط داشت که در پرسپولیس هم حضور داشته باشد. کریم باقری خطاب به مهدی تاج گفت از آنجایی که زمان تمرین و بازی های تیم ملی در روزهای فیفا است و مسابقات داخلی برگزار نمی شود مشکلی برای جدایی از اردوی تیم پرسپولیس و کمک به تیم ملی نخواهد داشت. کریم باقری با توجه به رابطه خوب با یحیی گل محمدی و هم چنین باشگاه پرسولیس مشکلی برای حضور در اردوی های تیم ملی به همراه مهرداد خانبان پیدا نکرد اما به تازگی و با توجه به رقم های منتشره از دستمزدها و هم چنین پاداش ها آنطور که حمید استیلی هم اشاره کرده نهادهای نظارتی می‌گویند کریم باقری و مهرداد خانبان از بین تیم ملی و پرسپولیس باید یکی را انتخاب کنند.

بدون شک انتخاب کریم باقری تیم پرسپولیس خواهد بود. این نکته ای است کریم باقری ماه ها قبل در دیدار با مهدی تاج به صراحت بدان اشاره کرد و البته می شود گفت این تصمیم یک تصمیم عقلانی است.  به این خاطر که جایگاه کریم باقری در تیم پرسپولیس محفوظ است و او همان طور که در دوره مربیگری برانکو یکی از اعضای کادر فنی تیم پرسپولیس بوده با آمدن یحیی گل محمدی هم روی نیمکت تیم پرسپولیس نشست اما در صورت جدایی از این تیم ممکن است در تیم ملی حضورش همیشگی و طولانی مدت نباشد.

خیلی ها بر این عقیده اند حضور مربیانی چون کریم باقری با توجه به آرامش و مدیریتی که بر بازیکنان دارند برای هر تیمی به خصوص تیم های بزرگ لازم است و حتی کریم باقری به خاطر همین خصوصیت اخلاقی به اردوی تیم ملی هم دعوت شد. او مشکلی برای جدایی از تیم ملی ندارد کما اینکه برخی اعلام کرده اند خداداد عزیزی جایگزین او خواهد شد. به طور حتم برای کریم باقری حضور در تیم پرسپولیس کافی است کما اینکه پیش از حضور در اردوی تیم ملی از حضور در تیم پرسپولیس کاملا راضی بود.

دیدگاهها