کد خبر : 1825559 | 01 خرداد 1401 ساعت 09:38 | 1.1K بازدید | 1 دیدگاه

کمک هزار دلاری کمیته ملی المپیک به پدیده تنیس ایران

صفی: آرزویم قهرمانی مسابقات گرنداسلم است

پدیده تنیس ایران پس از کسب دو مقام قهرمانی تور جهانی زیر 18 سال، گفت: رئیس کمیته ملی المپیک قول داد هزینه‌های سفرم به مسابقات گرنداسلم را پرداخت کند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، مشکات الزهرا صفی اظهار کرد: مسابقه خیلی خوبی بود. در هفته دوم مسابقات چند بازیکن از ترکیه و کشورهای دیگر‌ اضافه شده بودند که باعث شد مسابقات شور و اشتیاق دیگری گرفته و زنده شود.

وی به کسب دو‌ مقام قهرمانی در بخش انفرادی و دو نفره اشاره کرد و افزود: خدا را شکر توانستم بازی خوبی انجام دهم و در فینال هم 4 بر یک جلو بودم که با انصراف حریفم قهرمان شدم. در بخش دونفره هم با پارتنر بلژیکی هماهنگ بودیم و بازی خوبی را در کنار هم داشته باشیم و قهرمان شدیم.

تنیسور آتیه‌دار کشورمان درخصوص انصراف حریفش در فینال بخش انفرادی، تصریح کرد: بازی در فینال بخش انفرادی 4 بر یک به نفع من بود اما حریفم حالش خوب نبود و انصراف داد.

صفی همچنین از صادر شدن روادید شرکت در مسابقات رولاندگاروس فرانسه خبر داد و گفت: روادید شرکت در مسابقات رولاندگاروس فرانسه آمده است و باید هماهنگی کارهای دیگر را انجام دهم. امیدوارم کارها به موقع انجام شود تا بتوانم در مسابقات فرانسه شرکت کنم.

وی افزود: این مسابقات گرنداسلم دوم سال است که از مسابقات مورد علاقه من از دوران کودکی  بوده است و انگیزه خوبی برای من و تنیس ایران است که یک بازیکن از ایران در این گرنداسلم بازی می‌کند و آرزویم قهرمانی است.

صفی با بیان اینکه در جدول مقدماتی‌مسابقات رولاندگاروس هستم و بازیکنان خوبی در جدول مقدماتی قرار دارند و امیدوارم با انجام بازی‌های خوب نتایج قابل قبولی کسب کنم، درباره وعده‌های رئیس کمیته ملی المپیک، گفت: آقای صالحی امیری گفتند هزینه بلیت‌هایم را پرداخت می‌کنند که کمک خیلی بزرگی است. همچنین کمک هزینه‌ای دادند تا بتوانم در مسابقات گرنداسلم استفاده کنم و به من گفتند دغدغه‌ای نداشته باشم. من هم امیدوارم این حمایت‌ها بیشتر شود و هزینه بلیت‌ها داده شود تا بتوانم راحت‌تر در مسابقات گرنداسلم حضور پیدا کنم.

تنیسور کشورمان درباره میزان کمک هزینه کمیته ملی المپیک گفت: کمک هزینه کمیته ملی المپیک هزار دلار است که بخشی از هزینه‌هایم را تامین می‌کند.

دیدگاهها