کد خبر : 1825724 | 02 خرداد 1401 ساعت 10:16 | 18.9K بازدید | 5 دیدگاه

پاسخ مشترک دایی و کریمی به استیلی

ما به همراه تیم ملی به کانادا نمی‌آییم

تیم ملی بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال در نخستین بازی دوستانه خود در شهر ونکوور کانادا به مصاف تیم ملی این کشور می‌رود.

به گزارش "ورزش سه"، حمید استیلی – مدیر تیم ملی برای این سفر از چند همبازی قدیمی خود به طور رسمی دعوت کرد تا در این سفر در کنار تیم ملی باشند و با انتقال تجربیات خود به ملی‌پوشان در مسیر آماده‌سازی به تیم ملی کمک کنند و به نوعی زمینه را برای حضور شایسته تیم ملی در جام جهانی 2022 دوحه مهیا نمایند. دراین بین خداداد عزیزی دعوت رسمی فدراسیون فوتبال برای همراهی تیم ملی در سفر به ونکوور را قبول کرده اما علی دایی و علی کریمی، دعوت حمید استیلی برای حضور در اردوی تیم ملی و همراهی ایران در سفر به کانادا را نپذیرفتند اما در صحبت های دوستانه‌ای که با حمید استیلی داشتند برای تیم ملی آرزوی موفقیت کردند.

این اتفاق با حضور حمید استیلی در راس کادر مدیریتی تیم ملی ممکن است در سفرهای آتی تیم ملی هم رخ داد. پیش از این مهدی مهدوی کیا به عنوان مدیر فنی فدراسیون فوتبال در اردوی تیم ملی حضور پیدا می کرد و گپ و گفت دوستانه‌ای هم بارها در اردوی تیم ملی با اسکوچیچ داشت و حتی نظرات فنی خود را هم به سرمربی انتقال می‌داد. به باور حمید استیلی حضور چهره‌های شاخص و قدیمی تیم ملی در اردوی تیم ملی می توانند باعث انتقال تجربیات از نسل گذشته به نسل فعلی تیم ملی شود و رهنمودهای آنها می تواند به تیم ملی و بازیکنانش برای نتیجه‌گیری کمک کند. به خصوص بازیکنانی چون خداداد عزیزی، علی دایی، علی کریمی و ... که جزو مفاخر فوتبال ایران هستند و حضور در جام جهانی را هم تجربه کرده اند.

به هر صورت پاسخ علی دایی و علی کریمی به دعوت حمید استیلی نه بود. اما می توان به این نکته صریحا اشاره کرده این دو چهره فوتبالی در یکی دو سال اخیر همواره از تیم ملی حمایت کرده اند و در آستانه جام جهانی هم این رویه را ادامه خواهند داد؛ عدم حضور آنها در اردوی تیم ملی برای سفر به کانادا بیشتر یک موضوع شخصی است.

دیدگاهها