کد خبر : 1826437 | 06 خرداد 1401 ساعت 18:04 | 2.9K بازدید | 0 دیدگاه

امیدوارم فصل بعد دغدغه مالی نداشته باشیم

ساکی: بدون تماشاگران زنده نیستیم

هافبک صنعت نفت آبادان از لذت گل زدن در ثانیه های پایانی می گوید.

به گزارش "ورزش سه"، حسین ساکی یکی از بازیکنانی بود که روی گل اول صنعت نفت آبادان تاثیرگذار بود. وی در مورد تساوی ۲-۲ مقابل نفت مسجد سلیمان به خبرنگار ما گفت: بازی با تیمی که برای بقا بجنگد خیلی سخت و دست کمی از بازی با تیمی که قهرمان است ندارد چون حریف با تمام وجود تلاش می کند. ما هم چون هم نام تیم خودمان و استان ما بود تمام تلاشمان را کردیم که حرف و حدیثی به وجود نیاید و با تمام وجود مقابل آنها بازی کردیم که فوتبال پاک ارائه بدهیم.
او در مورد پاس گلی که به امید حامدی فر داد عنوان کرد: من وظیفه خودم را انجام دادم و دوست خوبم امید ضربه سر را به زیبایی زد. او امسال واقعاً پدیده لیگ برتر بوده. موقعیت ها بالاخره یا به گل تبدیل می شود یا نمی شود و جذابیت  فوتبال همین است.
این بازیکن در مورد تعویضش نیز گفت: نظر کادر فنی است و من احترام می‌گذارم.
ساکی در مورد جو ورزشگاه شهید بهنام محمدی نظرش را اینگونه بیان کرد:  جو ورزشگاه و تماشاگران واقعاً خیلی خوب بود. فوتبال و هر ورزشی با مردم و این تماشاگران زنده است و این ها اگر نباشند ما هیچی نیستیم.
هافبک صنعت نفت در مورد گل در ثانیه‌های پایانی نظرش را اینگونه بیان کرد:  هر ثانیه ای که گل بزنی شرایط خودش را دارد ولی اگر در دقایق پایانی گل بزنیم که بعدش هم داور سوت بزند واقعاً لذت بیشتری دارد، خدا را شکر نباختیم  و مساوی شد.
این بازیکن در مورد وضعیت مالی تیم توضیح داد: ۵۰ درصد گرفته ایم و قرار است فردا ۱۰ درصد دیگر بریزند که ۶۰ درصد بشود. انشاالله دغدغه مالی برای سال آینده نداشته باشیم و مسئولین از الان به فکر باشند.
ساکی یادآور شد: بازی بعدی با هوادار است دنبال سه امتیاز  هستیم تا جایگاهمان تک رقمی بشود.

دیدگاهها