کد خبر : 1826510 | 07 خرداد 1401 ساعت 12:13 | 6.9K بازدید | 0 دیدگاه

جوکوویچ: از شرایط بوریس بکر دلم شکست

تنیسور صربستانی از وضعیت مربی سابق خود ابراز نگرانی کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از اسپورت بازر، بوریس بکر تنیس‌باز پیشکسوت آلمانی از سوی دادگاهی در لندن به دلیل پنهان کردن دارایی‌های خود از طلبکاران به دو سال و نیم زندان محکوم شد و باید این مدت را در زندان سپری کند. بوریس بکر از مربی های نواک جوکویچ بوده است و این حکم دادگاه روی روحیه تنیسور صرب نیز تاثیر گذاشته است. 

قهرمان شش دوره گرند اسلم تمام اتهامات را رد کرده و گفته است که با متولیانی که وظیفه حفظ دارایی‌های او را برعهده داشتند همکاری کرده و بر اساس توصیه‌های متخصصان عمل کرده است.

جوکوویچ در جریان مسابقات آزاد فرانسه در پاریس گفت: دلم می‌شکند که او را در این شرایط می بینم. من بوریس بکر را به خوبی می شناسم، او را جزئی از خانواده‌ام می‌دانم و اسطوره‌ای در ورزش ماست با ایان حال او در حال گذراندن شرایط سختی است.

بکر از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ مربی جوکوویچ بود و موفقیت های زیادی را با این تنیسور صرب جشن گرفت. جوکوویچ درباره همکاری با بکر گفت: ما حتی پس از پایان همکاری با هم رابطه خوبی داشتیم. من با نوآ، یکی از پسرانش در تماس بودم تا بپرسم که آیا می توانم به هر نحوی به پدرش کمک کنم یا خیر. امیدوارم بوریس بکر  از این وضعیت جان سالم به در ببرد و قوی بماند.

بکر در سال ۱۹۸۵ در سن ۱۷ سالگی به شهرت رسید، زمانی که او عنوان قهرمانی ویمبلدون را به دست آورد و بعداً به برترین تنیسور مرد جهان تبدیل شد. او از سال ۲۰۱۲ در انگلیس زندگی می‌کند.

دیدگاهها