کد خبر : 1826585 | 07 خرداد 1401 ساعت 19:54 | 10.6K بازدید | 0 دیدگاه

حضور نماینده فیفا در ورزشگاه دستگردی (عکس)

روز گذشته جوانی بلاروسی به‌عنوان نماینده فیفا در ورزشگاه اکباتان حاضر شده بود که به نظر می‌رسد این حضور بی ارتباط با جلسه مجمع نباشد.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته تیم فوتبال سایپا در چارچوب هفته سی و دوم رقابت‌‎های لیگ دسته اول در اکباتان به مصاف آرمان‎‌گهر رفت که این مسابقه در پایان با تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کرد.
اما یکی از نکات قابل توجه این مسابقه پیش از اینکه سوت آغاز بازی توسط عرب‌براقی به صدا دربیاید، حضور نماینده فیفا در استادیوم بود که محمودزاده نیز از این فرصت استفاده کرد و شرایط مسابقات در لیگ دسته اول ( تیم‌های در حال صعود و در معرض سقوط) را برای او تشریح کرد و سطح مسابقات لیگ دسته اول را همانند سطح مسابقات لیگ برتر ارزیابی کرد.
دهم خردادماه روز بسیار سرنوشت‌سازی برای فوتبال ایران به‌شمار می‌رود؛ روزی که قرار است اعضای مجمع فدراسیون فوتبال دوباره گرد هم بیایند و در روزهایی که فوتبال ایران شرایط بسیار دشواری را بدون رئیس و با اختلافات درونی زیاد سپری می‌کند، باید برای آینده فوتبال ایران تصمیم حیاتی‌ای را بگیرند.
به نظر می‌رسد حضور این نماینده جوان فیفا هم به همین دلیل باشد و او که تازه وارد ایران شده بود، از فرصت بازی سایپا و آرمان گهر استفاده کرد تا بیشتر با حال و هوای فوتبال در ایران آشنا شود و احتمالا روز دهم خردادماه ناظر اتفاقات جلسه مجمع و گزارش این اتفاقات و حواشی به مسئولان فیفا خواهد بود.

دیدگاهها