کد خبر : 1827270 | 11 خرداد 1401 ساعت 16:02 | 58.5K بازدید | 23 دیدگاه

جایزه برای کریم است؛

برنده توپ طلای سال 2022 مشخص شد

به نظر می رسد کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید را باید برنده قطعی توپ طلای سال 2021 دانست.

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما، ستاره گلزن و 34 ساله رئال مادرید در سال 2022 عملکرد فوق العاده ای در ترکیب رئال مادرید داشته و نقش مهمی در قهرمانی های این تیم در لالیگا و لیگ قهرمانان ایفا کرد. کریم بنزما آمار خیره کننده 10 گل در مراحل حذفی لیگ قهرمانان را به ثبت رسانده و با هت تریک برابر چلسی و پاری سن ژرمن و درخشش مقابل منچسترسیتی، مسیر صعود رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان را فراهم کرد.

به نظر می رسد با توجه به قوانین جدید توپ طلا، کریم بنزما بخت اول فتح این جایزه بزرگ در سال 2022 باشد و سایت گل نیز در گزارشی مدعی شد این عنوان قطعا به این بازیکن فرانسوی تعلق پیدا خواهد کرد. بر اساس ادعای سایت گل، تا این تاریخ رده بندی 10 نفر ابتدایی را باید کریم بنزما، سادیو مانه، محمد صلاح، رابرت لواندوفسکی، کیلیان امباپه، وینیسیوس جونیور، لوکا مودریچ، کوین دی بروین، تیبو کورتوا و فیل فودن دانست. 

با توجه به اینکه نام برنده این جایزه پیش از شروع جام جهانی و در تاریخ 25 مهر ماه اعلام می شود، بعید است در این رده بندی تغییر چندانی ایجاد شود. جالب اینجاست پس از بیش از یک دهه، نامی از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در بین 10 بازیکن برتر رده بندی توپ طلا دیده نمی شود و به نظر می رسد دوران افول این دو فوق ستاره بزرگ و پرافتخار فوتبال دیگر فرا رسیده باشد.

دیدگاهها