کد خبر : 1828354 | 19 خرداد 1401 ساعت 16:15 | 23K بازدید | 0 دیدگاه

ادعای باشگاه بودوگلیمت؛

تخلف ثابت شود، از مورینیو و رم شکایت می‌کنیم

تیم نروژی که در لیگ کنفرانس اروپا رم را تحقیر کرد، پایتخت‌نشینان ایتالیا و سرمربی آنها را به ارتکاب یک تخلف متهم کرد.

به گزارش "ورزش سه"، جنگ سرد باشگاه بودوگلیمت و رم با ادعای  طرف نروژی مبنی بر تخلف حریف ایتالیایی‌اش در لیگ کنفرانس ادامه پیدا کرد.

بودوگلیمت دو بار در مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا با رم روبه‌رو شد که نتیجه آنها در ایتالیا 2-2 مساوی و در نروژ با برتری 6 بر یک تیم میزبان همراه بود. در ادامه رقابت‌ها نیز دو تیم در مرحله یک‌چهارم نهایی دو مصاف دیگر داشتند و این بار رم بود که در مجموع بر حریف نروژی غلبه و صعود کرد. این بازی‌ها اما با حواشی فراوانی همراه بود.

 

اکنون فصل جدیدی در اختلافات میان دو باشگاه رقم خورده است چرا که یکی از مدیران باشگاه بودو‌گلیمت مدعی شده است که در جریان بازی برگشت دو تیم در مرحله گروهی در ماه دسامبر، ژوزه مورینیو سرمربی رمی‌ها با اولا سولباکن بال 23 ساله بودوگلیمت صحبت و او را برای پیوستن به جالوروسی وسوسه کرده است.

 

سولباکن که قراردادش در ماه دسامبر سال جاری به پایان می‌رسد، در 19 بازی رسمی‌اش برای بودوگلیمت در فصل گذشته، 8 گل زد و 5 پاس گل داد که این شامل دبل او در برد تاریخی 6 بر یک تیمش مقابل رم در ماه اکتبر سال 2021 هم می‌شود.

هاوارد ساکاریاسن مدیراجرایی باشگاه بودوگلیمت گفت: رم با ما هیچ تماسی نداشته است. این باشگاه در حال حاضر اجازه ندارد که مستقیماً با اولا سولباکن صحبت کند. اگر ثابت شود که مورینیو با او صحبت کرده، مانند پیگیر این تخلف خواهیم بود.

دیدگاهها