کد خبر : 1830131 | 01 تیر 1401 ساعت 08:26 | 7.3K بازدید | 1 دیدگاه

کسب یک برنز در روز نخست

۷ آزادکار ایران از امروز به میدان می‌روند

رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز با برگزاری مصاف مدعیان هفت وزن دوم در شهر بیشکک قزاقستان پیگیری خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، امروز در آخرین روز از پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان آسیا به میزبانی قرقیزستان، مدعیان هفت وزن کشورمان به میدان خواهند رفت. مدعیان این اوزان شب گذشته در مراسم قرعه کشی شرکت کردند و با مشخص شدن حریفان باید از صبح امروز به مصاف میدان بروند.

بر این اساس برنامه مسابقات نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۴۵ کیلوگرم که ۸ کشتی‌گیر حضور دارند، امیر محمد نوازی در دور نخست به مصاف حریفی از مغولستان می‌رود و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده ترکمنستان و ژاپن روبرو می‌شود.

در وزن ۴۸ کیلوگرم که ۷ کشتی‌گیر حضور دارند، امیررضا تیموری زاد در گروه A به صورت دوره‌ای با کشتی گیران هند، ژاپن و مغولستان مبارزه می‌کند.

در وزن ۵۱ کیلوگرم که ۸ کشتی‌گیر حضور دارند، غلامرضا اسدی با حریفی از قرقیزستان مصاف می‌دهد و در صورت پیروزی با برنده ژاپن و ازبکستان روبرو می‌شود.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۰ کشتی‌گیر حضور دارند، ابوالفضل شمسی پور در دور نخست به حریفی از کره جنوبی می‌رود و در صورت پیروزی در دور دوم با کشتی گیر مغولستانی مصاف می‌دهد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۲ کشتی‌گیر حضور دارند، سجاد پیرایه در دور نخست به مصاف حریفی از بنگلادش می‌رود و در صورت پیروزی در دور بعد با حریفی از ازبکستان روبرو می‌شود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۹ کشتی‌گیر حضور دارند، عرفان علیزاده به مصاف حریفی از ازبکستان می‌رود و در صورت پیروزی در دور دوم با حریفی از ترکمنستان روبرو می‌شود.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم که ۸ کشتی‌گیر حضور دارند، محمدرضا لطفی به مصاف حریفی از مغولستان می‌رود و در صورت پیروزی، در دور دوم با برنده مبارزه قرقیزستان و ازبکستان روبرو می‌شود.

روز گذشته نیز یونس شفیعی نماینده وزن ۷۱ کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۳ ژاکشیلیک بایتاشوف از قرقیزستان را مغلوب کرد، اما در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب شینگو آندو از ژاپن شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۸ بر ۳ مقابل بکاریس باخیتجان از قزاقستان به پیروزی دست یافت و صاحب مدال برنز شد.

دیدگاهها