کد خبر : 1830203 | 01 تیر 1401 ساعت 15:13 | 5.7K بازدید | 6 دیدگاه

عقب افتادن از پرسپولیس در نقل و انتقالات را نمی‌پذیرم؛

فریبا: دلیلی برای قهرمان نشدن استقلال وجود ندارد

پیشکسوت استقلال معتقد است که در شرایطی که مربیان ایرانی ریسک حضور در استقلال را به جان نخریدند، انتخاب مربی خارجی، بهترین تصمیم بود.

به گزارش "ورزش سه"، بهتاش فریبا در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص انتخاب ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی تیم استقلال گفت: این مربی تازه رسیده و هنوز سلام علیک هم نکردیم. بگذارید بیاید کار کند تا ببینیم چطور است.

او با استقبال از استخدام مربی خارجی برای استقلال افزود: مربی خارجی طبیعتا بهتر بود. چون ایرانی ها ریسک این کار را نمی پذیرفتند. تیم فصل گذشته نتایج خوبی گرفت و رکوردهای زیادی ثبت کرد، در چنین شرایطی مربیان ایرانی ریسک نمی کنند که بیایند و کار را دست بگیرند. به همین دلیل بهتر بود که مربی خارجی بیاید. خوشبختانه این اتفاق افتاد.

پیشکسوت آبی ها با اشاره به پتانسیل این تیم برای تکرار قهرمانی تاکید کرد: با نفراتی که داریم و انشالله که کسی هم نمی رود و چند نفر هم اضافه می شود، هیچ دلیلی نمی بینم استقلال فصل بعد هم قهرمان نشود. هم پشتوانه خوب است، هم مدیریت خوب است، پول به اندازه کافی هست. بچه های سال قبل هستند و چند نفر خوب مثل شهباززاده هم اضافه می شوند.

جدایی وریا  از استقلال، یکی از گمانه زنی های نقل و انتقالاتی در مورد این باشگاه است. فریبا با تاکید بر اینکه غفوری باید بماند گفت: وریا غفوری به نظر من هیچ وقت نباید از استقلال جدا شود. حتما باید بماند، بازی کند و کمک کند. بچه ها دوستش دارند و می تواند خیلی مثمرثمر باشد. باشگاه هم نباید به او اجازه جدایی بدهد.

خریدهای پر سر و صدای پرسپولیس باعث شده تا برخی ها معتقد باشند که استقلال از حریف عقب افتاده است. فریبا با رد این موضوع گفت: اصلا قبول ندارم. چرا عقب افتادیم؟ ضمن اینکه کاری به تیم رقیب نداریم. باید خودمان از سال قبل قوی‌تر کنیم و گفتم که هیچ دلیل و مشکلی برای قهرمان شدن وجود ندارد. طبیعتا سرمربی جدید هم تجربیاتی دارد که به تیم اضافه می کند و نگرانی بابت قهرمانی وجود ندارد.

جذب محسن آذرباد 33 ساله که 10 پاس گل در مس داد یکی از اخبار تایید نشده نقل و انتقالاتی در مورد استقلال است. پیشکسوت آبی ها در خصوص نیاز تیم به جذب چنین بازیکنی گفت: مهدی پور اگر بماند خودش یک گزینه بسیار خوب در پست بازیساز است. زبیر را هم در این پست داریم. بازی های مس را به خاطر سبک بازی این تیم دنبال می کردم. او بازیکن قابلی است. هم خوب پاس می دهد و هم در حملات به موقع اضافه می شود. سن هم عدد است و تا زمانی که بشود مفید بود می توان بازی کرد. باید ببینیم که بازیساز در لیست خرید استقلال هست یا خیر. این را هم مربی جدید بعد از مستقر شدن و اطلاع از شرایط تیم مشخص خواهد کرد. البته حتما چنین بازیکنی می‌تواند به تیم کمک کند.

دیدگاهها