کد خبر : 1830217 | 01 تیر 1401 ساعت 16:05 | 14.8K بازدید | 5 دیدگاه

جشن تولد خداداد عزیزی با چند قطره اشک

این واکنش متفاوت خداداد عزیزی به جشن تولد ۵۱ سالگی است.

به گزارش "ورزش سه"، ستاره سابق فوتبال ایران امروز در شرایطی پای به ۵۱ سالگی می‌گذارد که ۲۴ ساعت از سالروز بازی تاریخی ایران و آمریکا می‌گذرد. مسابقه ای که خداداد اگر کمی خوش شانس بود که در آن با یک ضربه پنالتی تاریخ‌ساز می‌شد اما داور بازی اورس مایر تشخیص نداد که خطای کیسی کلر روی مهاجم سریع ایران پنالتی است.

خداداد امروز وارد دهه ششم زندگی شده و البته در ابتدای آن قرار دارد؛ او که دور از مربیگری حالا به مشاغل دیگری در فوتبال فکر می‌کند و بعد از تجربه اجرا، همچنان در عرصه رسانه های اجتماعی فعال است، تصویری از یکی از تولد های خود در سال های گذشته منتشر کرده که مهرداد میناوند ملی‌پوش سابق فوتبال ایران نیز در آن حضوری جدی دارد.

ویدئویی که پرویز برومند و احمد تقوی نیز در آن حاضر هستند و خداداد در جمع دوستان، به ابراز احساسات آنها پاسخ می‌دهد و میناوند نیز با چهره‌ ای عرق کرده، با صدای بلندی که می‌خواهد موزیک را تبدیل به زیرصدا کند می‌گوید: تولد خداداد عزیزی را در تمام سال باید مدام جشن گرفت.

پس تولد ۵۱ سالگی خداداد را با این ویدئو به یاد می‌آوریم. روح مهرداد میناوند هم شاد؛ بازیکنی که یادآوری درگذشت او به دلیل کرونا هنوز به قلب ما چنگ می‌زند.

دیدگاهها