کد خبر : 1830229 | 01 تیر 1401 ساعت 17:02 | 30K بازدید | 12 دیدگاه

کدام ستاره پای امضای قرارداد حاضر می‌شود؟

تراکتور دوباره به دنبال جذب ملی‌پوش

بخشی از لیست خرید تیم تراکتور را بازیکنان ملی پوش تشکیل می دهند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه تراکتور چهار سال پیش زمانی که خصوصی شد، با جذب سه کاپیتان تیم ملی، شوک بزرگی به مارکت تابستانی وارد کرد. اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی، سه ملی پوش سرشناسی بودند که باشگاه سرخ پوش در اولین فصل خصوصی شدن خود به خدمت گرفت. بعد از جدایی نفرات یاد شده و دیگر ملی پوشانی چون خانزاده، این روند طی دو سال اخیر کمرنگ شد ولی دوباره تراکتوری ها در پی جذب بازیکنان ملی پوش در فصل جدید هستند.

بعد از تعیین سرمربی، گمانه زنی ها در مورد لیست خرید تراکتور بیشتر شده است. طی این چند روز، نام های زیادی به عنوان، گزینه های خرید تراکتور عنوان شده اند. تا کنون اما سرخ پوشان فوتبال آذربایجان از هیچ خریدی به صورت رسمی رونمایی نکرده اند تا گمانه زنی ها و شایعات به اوج برسد.

باشگاه تراکتور موازی با نهایی کردن قرارداد بردیف، با چند بازیکن هم مذاکراتی داشته و این مذاکرات طی روزهای اخیر با در نظر گرفتن خواسته های سرمربی جدید، با جدیت بیشتری در حال انجام است. از منابع نزدیک به باشگاه تراکتور خبر می رسد که نام چند ملی پوش در لیست خرید سرخ پوشان دیده می شود و علاوه بر دو موردی که پیش از این نام آنها را شنیده بودیم، گزینه های دیگری هم مورد توجه تراکتور قرار گرفته اند.

از سعید عزت اللهی و کریم انصاری فرد به عنوان نفراتی از لیست خرید تراکتور یاد می شود و خبر مذاکره با آنها از هفته گذشته منتشر شده است. حال خبر می رسد که تراکتور نسبت به بازگرداندن محمدرضا خانزاده بی تمایل نیست. این باشگاه همین نظر را در خصوص احسان حاج صفی هم دارد و باید دید که در نهایت چند نفر از این گزینه ها تا امضای قرارداد با تراکتور پیش خواهند رفت. جالب اینجاست که در میان بازیکنان یاد شده فقط عزت اللهی، پیش از این پیراهن تراکتور را به تن نکرده است.

دیدگاهها