کد خبر : 1830348 | 02 تیر 1401 ساعت 14:47 | 56.1K بازدید | 3 دیدگاه

لیگ ملت‌ها؛ آلمان ریسک نکرد و بازی نکرده باخت!

تیم ملی والیبال آلمان ریسک حضور مقابل چین در لیگ ملت‌ها را نپذیرفت.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی‌که شیوع کرونا در دنیا کاملا کمرنگ شده و وضعیت دیگر در رابطه با این ویروس خطرناک و نگران کننده نیست اما مسابقات لیگ ملت‌ها همچنان تحت تاثیر آن قرار دارد. چند روز پیش اعلام شد تعدادی از اعضا و بازیکنان تیم ملی والیبال ژاپن به کرونا مبتلا شده‌اند و نمی‌توانند در هفته دوم مسابقات سامورایی‌ها را همراهی کنند. البته کرونایی های ژاپن به موقع رسیدند و مقابل آرژانتین به میدان رفتند.

این پایان کار نبود و تست کرونای سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا و دستیار او نیز مثبت شد تا آنها نیز حضور در هفته سوم لیگ ملت‌ها را از دست بدهند. در ادامه چین نیز به شکل پیچیده‌ای با این مشکل مواجه شد تا جایی که آن‌ها نتوانستند در مسابقه اول خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها مقابل فرانسه قرار بگیرند و 3-0 بازنده شدند.

با این وجود اخیراً تست بازیکنان تیم ملی والیبال چین منفی شد تا آنها مشکلی برای حضور در ادامه لیگ ملت ها نداشته باشند. قرار بود چین امروز مقابل آلمان قرار بگیرد اما این بازی برگزار نشد. بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال آلمانی ها حاضر نشدند که مقابل چین صف‌آرایی کنند و در واقع به نظر می‌رسد که آنها ترجیح دادند که به خاطر مشکلات اخیر تیم حریف و ابتلای بازیکنان آنها به کرونا ریسک نکنند؛ موضوعی که باعث شد این مسابقه 3-0 به سود چین اعلام شود.

دیدگاهها