کد خبر : 1830588 | 04 تیر 1401 ساعت 11:48 | 1.7K بازدید | 1 دیدگاه

بعد از تمدید قرارداد با گاندوها

محمد قریشی: ذوب‌آهنِ متفاوتی در لیگ بعد می‌بینید

مدافع فصل گذشته ذوب‌آهن قراردادش را با این تیم برای یک سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش "ورزش سه" پس از شکل‌گرفتن هارمونی دفاعی تیم ذوب‌آهن در نیم‌فصل دوم لیگ بیست و یک، مهدی تاتار تصمیم گرفت قرارداد مدافعان اصلی این تیم برای فصل آینده هم تمدید شود.
محمد قریشی مدافع ۲۸ ساله ذوبی‌ها هم یکی از بازیکنانی بود که با نظر مثبت سرمربی قراردادش برای لیگ بیست و دوم تمدید شد.
به همین جهت صحبتی کوتاه با این مدافع بابلی داشتیم که در ادامه آن را می‌خوانید.

* سرانجام قراردادت را با ذوب‌آهن تمدید کردی.
- تشکر می‌کنم از آقای تاتار برای اعتماد دوباره به من. این فرصت پیش آمد تا باز هم در ذوب‌آهن بمانم و به تیم کمک کنم. امیدوارم بتوانیم بهتر از فصل‌های قبل نتیجه بگیریم و با ذوب‌آهن بدرخشیم.
* در کل با عناصر دفاعی از جمله نورمحمدی، ابراهیم‌زاده و شما قراردادها را تمدید کردند. این نشان می‌دهد تاتار از ساختار دفاعی تیمش راضی است.
- بله سیاست ایشان برای فصل آینده حفظ شاکله تیم است که خیلی هم کمک می‌کند و باعث می‌شود برخلاف پارسال که زمان زیادی برای هماهنگی صرف شد، امسال تیم زودتر یکدست شود. حدود ۹۰ درصد تیم حفظ شده و قطعا از شروع فصل حضور قدرتمندی در لیگ خواهیم داشت.


* محمد خدابنده‌لو به عنوان یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم از جمع شما جدا شد.
- بله واقعا محمد یکی از بازیکنان فوق‌العاده تیم در فاز تهاجمی بود که ساختار هجومی تیم روی او بود. برای پیشرفت جدا شده که برایش آرزوی موفقیت دارم. به هرحال کادرفنی هم قطعا با چیدمانی جدید تلاش خواهد کرد که جای خالی او کمتر احساس شود.
* محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس هم به کادر شما اضافه می‌شود. شناختی دارید از ایشان؟
- من سابقه مشترک با ایشان نداشتم اما قطعا وقتی آقای تاتار کسی را برای کمک می‌آورد قطعا فرد شایسته‌ای است. از آقای معمار هم تشکر می‌کنیم که در این مدت زحمت کشیدند و به هرحال به خاطر مسائل خانوادگی دیگر کنار ما نیستند.
* امسال انگیزه شخصی ویژه‌ای دارید؟ برای گلزنی بیشتر یا تمرکز کماکان روی کلین‌شیت است؟
-خب به هرحال وظیفه ما مراقبت از دروازه است و هرچه گل کمتری بخوریم تاثیر بیشتری روی روند نتیجه‌گیری تیم دارد. امیدوارم با افزایش این هماهنگی در فصل آینده عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشیم.
* با توجه به این حفظ اسکلت تیمی انتظار می‌رود رتبه‌ی بهتری در اهداف باشگاه ترسیم شده باشد.
- قطعا همین‌طور است. نسبت به پارسال از نظر هماهنگی، شناخت بازیکن و تاکتیک خیلی جلوتر هستیم و امیدواریم با وجود تمام سختی‌های لیگ ایران، رتبه بهتری کسب کنیم.

دیدگاهها