کد خبر : 1830943 | 06 تیر 1401 ساعت 11:33 | 260.6K بازدید | 7 دیدگاه

پز دادن FIVB با حرکت استثنایی کاپیتان ایران(عکس)

صفحه فدراسیون جهانی والیبال از تک دفاع فوق العاده میلاد عبادی‌پور برابر کانادا به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین اتفاقات هفته دوم لیگ ملت‌ها یاد کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، در این سال‌ها همواره انتقاداتی نسبت به عملکرد میلاد عبادی‌پور وجود داشته که بسیاری از آن‌ها غیرمنصفانه بوده است. اتفاقی نیست که بازیکنی سال‌ها در یکی از بهترین لیگ‌های دنیا به میدان برود و بعد هم راهی بهترین لیگ دنیا یعنی ایتالیا شود.

عبادی‌پور در تیم ملی نیز سال‌ها یک بازیکن مهم و کلیدی بوده و هر مربی که به ایران آمده اعتماد ویژه‌ای به این‌ والیبالیست داشته است. در واقع با توجه به این حقایق، نمی‌توان کیفیت میلاد عبادی‌پور را زیر سوال برد؛ البته هر بازیکنی هم روز خوب و بد دارد و قطعا میلاد نیز در این سال‌ها از این قاعده مستثنی نبوده است.

تیم‌ملی والیبال ایران دو روز پیش در آخرین بازی خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها مقابل کانادا قرار گرفت و موفق شد با ارائه یک‌ نمایش حساب شده و فوق العاده حریف خود را در سه ست پیاپی شکست دهد. در این دیدار میلاد عبادی‌پور یکی از بهترین بازیکنان ایران بود و نمایش فوق‌العاده‌ای ارائه داد.

در همین راستا یکی از زیباترین لحظات بازی ایران و کانادا که توسط کاپیتان ایران خلق شد مورد توجه صفحه اینستاگرام فداسیون جهانی والیبال قرار گرفته است؛ جایی که میلاد عبادی‌پور با تک دفاع استثنایی سد راه امتیازگیری ستاره کانادا یعنی اسکلاتر شد. FIVB با عبارت: "ببینید و از این نمایش‌های جذاب از بازی‌های دیروز لذت ببرید." دفاع عبادی‌پور را به‌عنوان یکی از لحظات جذاب لیگ ملت‌ها در هفته دوم معرفی کرده است.

دیدگاهها