کد خبر : 1831043 | 06 تیر 1401 ساعت 22:20 | 9.8K بازدید | 12 دیدگاه

تا سه روز آینده؛ تصمیم نهایی دمبله برای جدایی از بارسا

روزنامه اسپورت، چاپ کاتالونیا، می‌گوید عثمان دمبله به‌زودی تصمیم نهایی درباره جدایی‌اش از بارسا را خواهد گرفت. چلسی و سه باشگاه دیگر خواهان جذب او هستند.

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه اسپورت، چاپ کاتالونیا، امروز روی جلد خود را به ماجرای جدایی عثمان دمبله از بارسا اختصاص داده و مدعی است این ستاره فرانسوی به‌زودی تصمیم نهایی خود را درباره جدایی از نوکمپ یا ماندگار شدن می‌گیرد.

تیتر اسپورت: دمبله و تصمیم نهایی

اسپورت اشاره می‌کند که چهار تیم مترصد فرصتی برای به‌خدمت گرفتن عثمان دمبله هستند. اما از بین این پنج باشگاه، نامزدهای اصلی برای جذب دمبله، چلسی، بایرن مونیخ، لیورپول و پاری‌سن ژرمن هستند.

دمبله در دوران رونالد کومان با بی‌مهری کادر فنی بارسا مواجه بود و در دوران سرمربی جدید کاتالان‌ها، ژاوی، هم نتوانست جایگاهش به‌عنوان بازیکن فیکس را به‌دست بیاورد. کمبود دقایق حضور در میدان، به خصوص با توجه به در پیش بودن جام جهانی، باعث شده دمبله نسبت به تمدید قراردادش با بارسا تردید داشته باشد. همین تردیدها باعث شد بارسلونا به او اطلاع دهد منتظر تصمیم نهایی‌اش است.

اسپورت می‌گوید قرارداد فعلی دمبله با بارسا سه روز دیگر، روز پنج‌شنبه همین هفته، به پایان می‌رسد و باشگاه کاتالان به او اطلاع داده که باید پیش از آن تاریخ تصمیم خود برای ماندگار شدن یا جدایی را به اطلاع مدیریت برساند.

روزنامه چاپ کاتالونیا مدعی است بارسا برای حفظ دمبله پیشنهادی به او ارائه کرده ولی ستاره فرانسوی از میزان دستمزد پیشنهادی راضی نیست.

دیدگاهها