کد خبر : 1831336 | 08 تیر 1401 ساعت 20:25 | 16.6K بازدید | 2 دیدگاه

طاهرخانی: مطهری اتفاق خوب فوتبالی‌ام را رقم زد

مدافع نساجی می‌گوید با بالا رفتن انتظارات از نساجی تلاش می‌کنند قهرمانی در جام حذفی را تکرار کنند.

به گزارش "ورزش سه"، شاهین طاهرخانی در مورد استارت تیم‌شان زودتر از بقیه تیم‌ها بیان کرد: بعد از قهرمانی در جام حذفی باید برای سوپرجام زودتر شروع می‌کردیم و جزو اولین تیم‌های شروع کننده هستیم. هدف‌مان در وهله اول قهرمانی در سوپرکاپ است و امیدوارم آن اتفاق خوب برای‌مان بیفتد.

او در مورد پیش‌بینی روند نساجی با حمید مطهری گفت: اولین سالی که به بزرگسالان آمدم آقای مطهری مربی پیکان بود و من را از امیدها به بزرگسالان آوردند و اتفاق خوب فوتبالی‌ام را آقای مطهری رقم زدند. صد در صد ایشان مربی بزرگ و کاربلدی است.

طاهرخانی در مورد بالا رفتن توقعات از نساجی اظهار داشت: انتظارات بالا رفته و فکر می‌کنم این فصل بازی‌های‌مان در قائمشهر و با هواداران باشد و تلاش می‌کنیم نتایج بهتری را در لیگ بگیریم و دوباره قهرمانی حذفی را تکرار کنیم.

مدافع نساجی در خصوص بحث سقف قراردادها بیان کرد: من اطلاعی از سقف و قراردادها ندارم اما شرایط طوری شده که برای بازیکنان و خانواده‌های‌شان سخت است. باید نه آن طور باشد که به باشگاه‌ها به خصوص در بخش خصوصی فشار بیاید و نه طوری که شرایط برای بازیکنان سخت شود. اینطور نباشد که کار برای بازیکن سخت باشد و بخواهد از جیب هزینه کند.

دیدگاهها