کد خبر : 1831340 | 08 تیر 1401 ساعت 20:34 | 11.5K بازدید | 8 دیدگاه

اولی هوینس:

موضع بایرن مونیخ در مورد لواندوفسکی روشن است

اولی هوینس، رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ مدعی شد رابرت لواندوفسکی در این تیم باقی خواهد ماند.

به گزارش "ورزش سه"، اخبار حاکی از آن است که باشگاه بارسلونا صبح روز چهارشنبه پیشنهاد جدیدی برای جذب رابرت لواندوفسکی ستاره لهستانی بایرن مونیخ به مدیران این باشگاه ارائه کرده و امیدوار است این بار این انتقال فرسایشی نهایی شود. پیشنهاد بارسلونا برای جذب لواندوفسکی به 40 میلیون یورو به اضافه 10 میلیون پاداش افزایش پیدا کرده، اما بایرن مونیخ رقمی فراتر از این ارقام برای فروش فوق ستاره لهستانی خود درخواست کرده است.

اما اولی هونس، رئیس باتجربه و افتخاری باشگاه همچنان تصور می کند که این مهاجم در بوندسلیگا باقی خواهد ماند و بایرن مونیخ تمایلی به فروش رابرت لواندوفسکی در فصل تابستان به بارسلونا ندارد.

اولی هوینس گفت: "در شرایط فعلی و با توجه به آنچه که در مکالمات خود در این مورد شنیده ام، ممکن است بارسلونا از ارائه پیشنهادهای بیشتر برای جذب رابرت لواندوفسکی خودداری کرده؛ آن را برای خودش نگه دارد و در مورد این انتقال منصرف شود. من فکر می‌کنم اظهارات الیور کان، هربرت هاینر و حسن صالح حمیدزیچ مبنی بر اینکه لواندوفسکی باید به قرارداد خود با باشگاه بایرن مونیخ پایبند باشد، روشن و واضح بود. من چیزی در مورد پیشنهاد جدید بارسلونا برای جذب رابرت لواندوفسکی نمی دانم و امیدوارم او فصل بعد نیز در باشگاه بایرن مونیخ بازی کند.

آینده سرژ گنابری و احتمال جدایی او از بایرن مونیخ؟ می دانم که او پیشنهاد بسیار خوبی از بایرن دریافته کرده و حالا دیگر تصمیم گیری به عهده اوست."

دیدگاهها