کد خبر : 1831364 | 09 تیر 1401 ساعت 00:02 | 136.9K بازدید | 28 دیدگاه

نقشه بزرگ پرز برای سال آینده؛ جذب رایگان سه ستاره

فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید، برای تابستان آینده خرید سه ستاره را هدف گرفته که سال 2023 بازیکن آزاد خواهند بود و رئال بدون پرداخت یک سنت می‌تواند آنها را راهی برنابئو کند.

به گزارش "ورزش سه"، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید برای تابستان 2023 برنامه‌های زیادی دارد و یکی از اجزای برنامه او تلاش برای جذب بازیکنانی است که در آن زمان بازیکن آزاد خواهند بود و رئال بدون پرداخت حتی یک سنت می‌تواند آنها را به برنابئو منتقل کند. این سه بازیکن، سرژ گنابری ریاض محرز و یوری تیلمانس هستند.

این سه ستاره طبق قوانین یوفا از تاریخ 1 ژانویه 2023 می‌توانند با باشگاه‌های دیگر وارد مذاکره شوند. پرز آماده است تا از همین تاریخ تلاش برای جذب گنابری، محرز و تیلمانس را آغاز کند.

پرز در اجرای این سیاست بی‌تجربه نیست. او پیشتر آنتونیو رودیگر و داوید آلابا را به همین روش به خدمت گرفته و حالا قصد دارد بخت خود را یک بار دیگر بیازماید.

کار رئیس رئال مادرید البته دشوار خواهد بود. سرژ گنابری از همین حالا مورد توجه چند باشگاه بزرگ و ثروتمند است. اما در روزهای اخیر شایعات در اسپانیا نشان می‌داد که رئال به دنبال استفاده از او به جای گرت بیل است. این گزارشها حاکی است گنابری از اینکه ممکن است روزی در رئال بازی کند بسیار خوشحال است و در صورت تمایل رئال، با اشتیاق راهی اسپانیا خواهد شد. اما این احتمال وجود دارد که بایرن این وینگر را راضی به تمدید قرارداد کند. پرز باید سعی کند مانع از این تمدید شود.

ریاض محرز دیگر ستاره‌ای است که تابستان آینده بازیکن آزاد خواهد بود و پرز او را هدف گرفته. رئال تا کنون چندین بار اعلام کرده که به سبک بازی ستاره الجزایری علاقه‌مند است. باید دید آیا سیتی پیش از پایان قرارداد محرز با او تمدید خواهد کرد یا او تابستان آینده می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی برنابئو شود.

دیگر ستاره‌ای که به این منظور در رادار پرز قرار گرفته یوری تیلمانس از لستر سیتی است. او در حال حاضر یکی از بهترین هافبک‌های لیگ برتر شناخته می‌شود و چندین باشگاه بزرگ به دنبال جذبش هستند.

دیدگاهها