کد خبر : 1831385 | 09 تیر 1401 ساعت 11:50 | 95.8K بازدید | 22 دیدگاه

قرارداد ستاره فرانسوی تمام شد؛

روزی که بارسلونا از آن می‌ترسید، بالاخره فرا رسید! (عکس)

قرارداد عثمان دمبله امروز تمام می‌شود و به نظر تکلیف او با باشگاه بارسلونا بالاخره مشخص می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، امروز (30 ژوئن 2022)،  قرارداد عثمان دمبله با باشگاه بارسلونا به پایان می‌رسد. این ستاره فرانسوی پنج فصل پیش به بارسا ملحق شده و دومین خرید گران‌قیمت تاریخ باشگاه این باشگاه پس از فیلیپ کوتینیو لقب گرفت. پس از ماه‌ها مذاکره برای تمدید قرارداد، هیچ توافقی حاصل نشد و از فردا صبح دمبله بازیکن آزاد خواهد بود. 

هفته‌هاست که اطرافیان دمبله ادعا می‌کنند این بازیکن پیشنهادهای بسیار بالاتری نسبت به بارسا دارد، اما خود او بر ادامه بازی در نوکمپ اصرار داشته و ژاوی نیز به‌شدت به‌دنبال رخ دادن این اتفاق است. اما موضع میران باشگاه محکم بوده، آنها دیگر مذاکره نکرده و پیشنهاد جدیدی را مطرح نمی‌کنند.

در دیدار روز دوشنبه متوو آلمانی و موسی سیسوکو و هم در صحبت‌های قبلی ژاوی و دمبله، بارسلونا موضوع ثابت خود را به این بازیکن منتقل کرد. برای ماندن در بارسلونا، عثمان باید آخرین پیشنهاد روی میز را بپذیرد و در غیر این‌صورت، باشگاه از ادامه مذاکرات صرف‌نظر کرده و اگر شرایط اقتصادی اجازه دهد، در بازار به دنبال جایگزینی مانند رافینیا از لیدز خواهد بود.

اما موسی سیسوکو، مدیر برنامه دمبله نیز قویا مدعی شد که موکلش پیشنهادهای دیگری دارند و اگر بارسلونا پیشنهاد مالی خود را بهبود ندهد، تیم دیگری را انتخاب خواهند کرد. در هفته‌های اخیر گمانه زنی‌هایی در احتمال انتقال این بازیکن به پاری‌سن ژرمن یا چلسی وجود داشته، اما به نظر، پاریس دیگر به‌دنبال جذب عثمان نیست و در لندن نیز آبی‌ها برای جذب رافینیا وارد عمل شده و در حال مذاکره با لیدز هستند.

در صورتی‌که جلسه امروز بدون تمدید قرارداد با بارسلونا به پایان برسد، دمبله از فردا بازیکن آزاد خواهد بود. این اتفاق در سال گذشته برای لیونل مسی نیز رخ داد و احتمالا دمبله نیز سرنوشتی مشابه اسطوره بارسلونا خواهد داشت. در نهایت دمبله می‌خواهد خیلی سریع تکلیف خود را روشن کرده و تمرینات پیش فصل را با بارسا یا با تیم جدیدش شروع کند. پس امروز احتمالا تکلیف این ستاره فرانسوی مشخص خواهد شد.

دیدگاهها