کد خبر : 1831407 | 09 تیر 1401 ساعت 13:40 | 9.1K بازدید | 9 دیدگاه

تیم‌های قطری به دنبال جذب عمر السومة

احتمال می‌رود که عمر السومة فصل بعد را در لیگ ستارگان قطر توپ بزند.

به گزارش "ورزش سه"، سقوط ناباورانه الاهلی عربستان به رقابت های دسته دوم فوتبال این کشور، شوک بزرگی را به هواداران این تیم قدیمی و ریشه دار وارد کرد به نحوی که پس از گذشت دو روز از این اتفاق، هنوز جامعه ورزشی عربستان قادر به هضم این اتفاق نیست.

تیمی که در فصل 2015 – 2016 تمامی عناوین داخلی عربستان را به خود اختصاص داد و در سالهای قبل نیز همواره یک تیم مدعی محسوب می شد، در پایان فصلی کابوس وار به دسته پایین تر سقوط کرد و اکنون باید در انتظار جدایی ستارگان مطرح و نامدار خود باشد.

یکی از بازیکنانی که جدایی او از الاهلی قطعی شده، عمر السومة ستاره سوری این باشگاه است. السومة در سال 2014 به الاهلی پیوست و در این مدت 240 بار برای این تیم به میدان رفت که حاصل آن 192 گل و 30 پاس گل بود.

دوران اوج عمر السومة به سال های 2014 تا 2017 بازمیگردد که این بازیکن به طرز عجیبی و طی سه فصل متوالی عنوان آقای گلی لیگ عربستان را از آن خود کرد. علاوه بر این، السومة چندی پیش موفق شد رکورد برترین گلزن تاریخ لیگ عربستان را هم از آن خود کند.

با این حال، سقوط الاهلی به دسته پایین تر باعث شده تا این مهاجم 33 ساله از این تیم جدا شده و در رادار تیم های قطری قرار بگیرد. روزنامه العرب با اعلام این خبر مدعی شد احتمال می رود این بازیکن فصل بعد را در لیگ ستارگان سپری کند.

العرب نوشت: عمر السومة ملی پوش سوری وارد دایره علایق تعدادی از باشگاه های لیگ قطر شد تا در فصل نقل و انتقالات تابستانی به جمع یکی از این تیم ها بپیوندد، به خصوص اینکه السومة یک برگ برنده محسوب می شود.

این روزنامه در ادامه اضافه کرد: پیوستن عمر السومة به لیگ ستارگان قطر یک دستاورد برای هر تیمی به شمار می رود، زیرا او در طول تجربه خود با الاهلی در لیگ عربستان، موفقیت های زیادی را به دست آورد.

دیدگاهها