کد خبر : 1831766 | 12 تیر 1401 ساعت 10:21 | 6K بازدید | 1 دیدگاه

پایان کرونا؛ تیم حسین عبدی به دنبال جهانی شدن

تمرینات تیم نوجوانان اینروزها با جدیت در کمپ تیم های ملی دنبال می شود. این بازیکنان به دنبال صعود به مرحله نهایی جام ملت ها و انتخابی جام جهانی هستند.

به گزارش "ورزش سه"، این مسیر دو سال پیش هم به همراه حسین عبدی و شاگردانش دنبال شد اما به دنبال شیوع ویروس کرونا مسابقات جام جهانی نوجوانان در سال 2021 لغو شد و به دنبال آن کنفدراسیون فوتبال آسیا هم مسابقات جام ملت ها را لغو کرد و طبیعتا حسین عبدی و تیمش هم از حرکت ایستادند. اما اینروزها از کرونا خبر جدی به گوش نمی رسد تا جایی که در خیلی از کشورها تماشاگران هم به سکوها برگشته اند و حسین عبدی و تیم جدیدش می توانند برای یک صعود سخت اما شیرین آماده شوند. حضور در جام جهانی.

قهرمانی در تورنمنت کافا نشان می دهد تیم ملی نوجوانان با رهبری این مربی آماده است در گام نخست صعود به مرحله نهایی جام ملت ها و انتخابی جام جهانی را رقم بزند. بدون شک کار تیم ملی نوجوانان برای صعود به جام جهانی سخت است به این خاطر که 16 تیم با این داعیه وارد بازی ها می شوند اما با توجه به شناختی که از حسین عبدی داریم و هم چنین تلاش شاگردانش رسیدن به این افتخار برای فوتبال نوجوانان ایران امکان پذیر است. به شرط اینکه تیم ملی نوجوانان علاوه بر حضور در کافا بازی های دوستانه خوبی را تجربه کند.

در کمپ تیم های ملی از حضور خبرنگاران زیادی خبری نیست و توجه زیادی به تیم حسین عبدی نمی شود اما بدون شک صعود این تیم به جام جهانی نوجوانان می تواند معرف ستاره های بزرگی به آینده فوتبال ایران باشد و هم از همه مهمتر یک نسل جدید برای فوتبال بسازد. و البته این دورانی است که همه ستاره های فوتبال طی کرده اند.

دیدگاهها