کد خبر : 1831852 | 12 تیر 1401 ساعت 17:38 | 23.6K بازدید | 7 دیدگاه

اشتباه برای هر کسی رخ می‌دهد؛

قاتلِ جان اینتر بالاخره به حرف آمد!

آندری رادو، دروازه‌بان اینتر مدعی شد که از اشتباه فصل گذشته مقابل بولونیا درس خواهد گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در شرایطی نبرد اسکودتو را به میلان واگذار کرد که حتی در نیم فصل با اختلاف امتیازی قابل توجه در صدر جدول قرار داشت. در نیم فصل دوم بود که دیدار اینتر برابر بولونیا به تعویق افتاده و در اواخر فصل بالاخره برگزار شد. در دقایق پایانی این دیدار و در کوران حملات نراتزوری برای زدن گل برتری بود که آندری رادو، جانشین سمیر هندانوویچ مصدوم، دچار اشتباه فاحش و بزرگی شده و رد شدن توپ از زیر پای او به‌ منزله شکست در آن مسابقه سرنوشت ساز برای اینتر شد.

در واقع اشتباه رادو باعث شد اینتر در این لحظه حساس فصل شکست خورده و صدر جدول را به میلان واگذار کند. در ادامه نیز روسونری با کسب پیروزی‌های پیاپی در نهایت در هفته پایانی و بعد از یک‌دهه عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. حالا آندری رادو مدعی شد چنین اشتباهاتی برای هر بازیکنی رخ می‌دهد و همه قصد دارند بهترین عملکرد خود را در زمین نشان دهند.

آندری رادو گفت: "همان‌طور که همیشه گفته‌ام، اشتباهات در فوتبال برای همه بازیکنان اتفاق می‌افتد، زیرا هیچ‌کس کامل نیست. شما برای ارائه بهترین عملکرد خود در هر مسابقه‌ای تلاش می‌کنید و این اتفاقات ممکن است برای هر کسی در هر دیداری رخ دهد، اما مهم این است که چگونه از آنها یاد گرفته و سعی کنید در آینده به سود خودتان استفاده کنید."

دیدگاهها