کد خبر : 1835782 | 07 مرداد 1401 ساعت 17:20 | 61.1K بازدید | 33 دیدگاه

پس از 13 سال

بارسلونا توییت کنایه‌آمیز به رئال را پاک کرد (عکس)

بارسلونا توئیتی کنایه ای علیه رئال مادرید که ژوئن 2009 منتشر کرده بود را از صفحه رسمی خود حذف کرد.

بارسلونا توییت کنایه‌آمیز به رئال را پاک کرد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، 17 ژوئن 2009 بارسلونا سرمست از کسب اولین سه گانه تاریخ خود بود. تیم تحت هدایت پپ گواردیولا توانسته بود فاتح لالیگا، لیگ قهرمانان و کوپا دل ری شود و این کار را نیز با ارائه فوتبال هایی تماشایی انجام داد. اولین سال مربیگری پپ گواردیولا در تیم اول بارسلونا فراتر از تصور پیش رفت و بلوگرانا با تیمی متشکل از بازیکنان محصول آکادمی لاماسیا همچون ویکتور والدس، ژاوی، آندرس اینیستا، لیونل مسی، جرارد پیکه، سرخیو بوسکتس و...همه جام ها را درو کرد. 

1730890
تیتر جنجالی اسپورت با عنوان: آکادمی در مقابل پول

در عوض رئال مادرید فصل را بدون کسب هیچ موفقیتی به اتمام رساند. فصلی ناکام که باعث بازگشت فلورنتینو پرز به صندلی ریاست باشگاه شد و با خریدهای بزرگ و گران‌قیمت همچون کریستیانو رونالدو، کاکا، ژابی آلونسو و کریم بنزما بارسلونای پپ را به چالش کشید.

1730887

صفحه رسمی توئیتر بارسلونا در 17 ژوئن 2009 توئیتی با این مضمون منتشر کرد که کنایه ای مستقیم به رئال مادرید بود:« بارسلونا ستاره می سازد و رئال در عوض، ستاره می خرد.» توئیتی که در سال های گذشته همواره مایه مباهات دوست داران بارسلونا بود ولی حالا شرایط کاملا عوض شده است.

1730888

 بارسلونا تابستان امسال توانسته بازیکنانی چون فرانک کسیه، آندرس کریستنسن(هر دو به عنوان بازیکن آزاد)، روبرت لواندوفسکی، رافینیا، پابلو توره و ژول کنده را با صرف هزینه ای بالغ بر 200 میلیون یورو جذب کند. نکته جالب اینکه، بازنشر فراوان این توئیت از سوی هواداران رئال مادرید در هفته های اخیر در نهایت باعث شد تا بارسلونا آن را از صفحه خود پاک کند. رئالی ها نیز از این اتفاق به عنوان یک پیروزی بزرگ برای خود یاد می کنند. در واقع بارسلونایی که زمانی روی استعدادهای لاماسیا تکیه داشت و با جوانان خود اروپا را فتح می کرد، حالا برای بازگشت به دوران اوج، چاره ای جز فروش دارایی های خود برای جذب بازیکنان بزرگ ندارد.

دیدگاهها