کد خبر : 1837008 | 15 مرداد 1401 ساعت 12:21 | 51.4K بازدید | 9 دیدگاه

پژمان اینگونه قهرمان جهان می سازد!(عکس)

این روزها خانه کشتی میزبان تمرینات پرفشار شاگردان پژمان درستکار در فاصله یک ماه مانده تا مسابقات جهانی است.

پژمان اینگونه قهرمان جهان می سازد!(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، با معرفی 10 آزادکار اعزامی به مسابقات جهانی 2022 صربستان، حالا فقط تمرینات سخت و طاقت فرسا، دغدغه اصلی آزادکاران و کادرفنی است. بدن‌هایی که باید در چند مبارزه 6 دقیقه‌ای متوالی در رقابت‌های جهانی دوام بیاورند و تا لحظه آخر برای رسیدن به پیروزی بجنگند، در همین خانه کشتی ساخته می شوند.
درستکار که سال گذشته بعد از ناکامی نسبی در المپیک توکیو، تیم ملی را تحویل گرفت و در مدت کوتاهی توانست از نظر بدنی ملی پوشان را در وضعیتی ایده‌آل برای رقابت‌های جهانی 2021 اسلو قرار دهد، این بار هم تمرینات سفت و سختی را برای شاگردانش طراحی کرده است.
ستاره‌های کشتی ایران این روزها در اردوهای متوالی حاضر شده و روزی چند مرحله تمرین می‌کنند تا به سطح آمادگی مدنظر کادرفنی برسند.
از حسن یزدانی تا کامران قاسمپور، یونس امامی و محمدحسین محمدیان و البته امیرحسین زارع سنگین وزن، فکر کم کاری را هم به خود راه نمی دهند و در تمرینات طاقت فرسای پژمان درستکار از جان مایه می‌گذارند.
از بدن‌های عرق کرده و صورت‌های خسته ملی پوشان در تصاویر می توان فشار تمرینات سنگین را درک کرد؛ روندی که باید امیدوار بود به قهرمانی در جهان ختم شود. 
عکس ها: امیررضا علی عسگری

دیدگاهها